Duża Aula GG
Duża Aula GG
Z przyjemnością informujemy, że Fundacja Stare Powązki oraz Politechnika Warszawska, reprezentowana przez Wydział Geodezji i Kartografii, podpisały porozumienie o współpracy, którego celem jest rozwój wspólnych projektów edukacyjnych i badawczych.
W dniu 4 kwietnia 2025 roku w Poznaniu podczas Dnia Przemysłu Kosmicznego odbyła się uroczysta inauguracja działalności ESA Phi-Lab Poland. W drodze konkursu jako operator PhiLab zostało wybrane konsorcjum w skład którego wchodzą: Politechnika Poznańska (Koordynator) oraz Politechnika Warszawska (Partner). Projekt realizowany będzie z wykorzystaniem infrastruktury Centrum Analiz Geoprzestrzennych i Satelitarnych (CENAGIS) Wydziału Geodezji i Kartografii PW.
Zakład Geodezji Inżynieryjnej i Systemów Pomiarowych, Politechnika Warszawska
zaprasza na bezpłatne Seminarium naukowo-techniczne:
Geodezja Inżynieryjna w Procesie Realizacji Inwestycji Budowlanej
---
Miejsce: Politechnika Warszawska, pl. Politechniki 1, 00-661 Warszawa, Gmach Główny sala 315
Data: 21 maja 2025 r. godzina rozpoczęcia 9.00
Więcej informacji >>>
Informujemy, że kolokwium habilitacyjne dr. inż. Andrzeja Szymona Borkowskiego odbędzie się 15 kwietnia 2025 r. o godzinie 12:30 w trybie hybrydowym, tj. stacjonarnie w sali Rady Wydziału Transportu Politechniki Warszawskiej (sala 100), Gmach Nowej Kreślarni oraz zdalnie z wykorzystaniem aplikacji MS Teams.
Dokumentacja postępowania habilitacyjnego dostępna jest na stronie systemu RAD-on:
https://radon.nauka.gov.pl/dane/profil/bbf23852-079f-45e4-9fde-239db91bf5da
Recenzje dostępne są pod adresem:
Zakład Geodezji Inżynieryjnej i Systemów Pomiarowych (ZGIiSP) Wydziału Geodezji i Kartografii Politechniki Warszawskiej prowadzi zaawansowane badania geodezyjne, mające na celu ochronę obiektów historycznych zlokalizowanych na terenach pogórniczych. Projekty te, wykorzystując nowoczesne technologie metrologiczne i geoinformacyjne, koncentrują się na monitorowaniu i analizie zmian geometrycznych konstrukcji zabytkowych obiektów w Muzeum Zagłębia w Będzinie. Przedmiotem prac studialnych jest Pałac Mieroszewskich, zamek warowny, podziemna trasa turystyczna („Podziemia Będzińskie”) oraz dom modlitwy (synagoga) „Mizrachi”.
Zapraszamy na XVII Międzynarodową Konferencję Naukowo-Techniczną AKTUALNE PROBLEMY W GEODEZJI INŻYNIERYJNEJ
Wydział Geodezji i Kartografii Politechniki Warszawskiej, Wydział Geoinżynierii Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie oraz Stowarzyszenie Geodetów Polskich, Sekcja Geodezji inżynieryjnej zapraszają na konferencję naukowo-techniczną poświęconą nowym wyzwaniom geodezji inżynieryjnej w budownictwie i monitoringu środowiska, która odbędzie się 22-23 maja 2025 r. w Centrum Naukowych Analiz Geoprzestrzennych i Obliczeń Satelitarnych Politechniki Warszawskiej w Józefosławiu.
Więcej informacji możecie Państwo znaleźć na stronie konferencji https://www.apgi.gik.pw.edu.pl.
- O kier. Geodezja i Kartografia
- O kier. Gospodarka Przestrzenna
- O kier. Geoinformatyka
- Specjalność anglojęzyczna - Mobile Mapping and Navigation Systems
- Kierunki studiów - informacje
- Katalog ECTS Politechniki Warszawskiej
- Studia stacjonarne I stopnia
- Studia stacjonarne II stopnia
- Studia niestacjonarne I stopnia
- Studia niestacjonarne II stopnia
- Studia III stopnia - doktoranckie
- Rekrutacja PW
- Dodatkowe informacje
Kalendarium
18 |
Wakacje wiosenne08:00 - 22 Kwi 18:00 |
1 |
Majówka - dni wolne od zajęć dydaktycznych08:00 - 4 Maj 18:00 |