Znak Zakładu Kartografii

Edukacja kartograficzna

Materiały edukacyjne i artykuły popularnonaukowe

Mapy wczoraj i dziś

Mapy wczoraj i dziś

Ankieta o mapach dla wszystkich użytkowników map

Mapowanie świata

Mapowanie świata

Wykład o mapach, kartografii, bazach danych przestrzennych i systemach informacji geograficznej dla uczniów szkół średnich.

Mapowanie świata - prezentacja

Slajdy do wykładu o mapach dla uczniów szkół średnich.

Pobierz plik (pdf, 15.34 MB)

eZ debug

Clear cache:

Quick settings:

Timing: Dec 07 2019 06:15:35
Module start 'content'
Timing: Dec 07 2019 06:15:35
Module end 'content'
Warning: eZSiteAccess::saNameByLanguage Dec 07 2019 06:15:35
Tried to find siteaccess based on 'pol-PL' but 'pol' is not a valid RelatedSiteAccessList[]
Warning: eZTemplate Dec 07 2019 06:15:35
Operator 'cookie_warning' is not registered
Notice: PHP: E_NOTICE Dec 07 2019 06:15:35
Only variables should be assigned by reference in /www/gik/www/extension/wrap_operator/autoloads/WrapOperator.php on line 130
Warning: eZTemplate:ezimage Dec 07 2019 06:15:35
Image 'baner_dzial_66.jpg' does not exist in any design
Warning: eZTemplate:ezimage Dec 07 2019 06:15:35
Tried files: design/zk/images/baner_dzial_66.jpg, design/pwmain2016/images/baner_dzial_66.jpg, extension/oplightbox2/design/ezflow/images/baner_dzial_66.jpg, extension/ezflow/design/ezflow/images/baner_dzial_66.jpg, extension/eztags/design/ezwebin/images/baner_dzial_66.jpg, extension/ezautosave/design/ezwebin/images/baner_dzial_66.jpg, extension/ezwebin/design/ezwebin/images/baner_dzial_66.jpg, design/base/images/baner_dzial_66.jpg, extension/ezmultiupload/design/standard/images/baner_dzial_66.jpg, extension/ezjscore/design/standard/images/baner_dzial_66.jpg, extension/ezodf/design/standard/images/baner_dzial_66.jpg, extension/bcgooglesitemaps/design/standard/images/baner_dzial_66.jpg, extension/eztags/design/standard/images/baner_dzial_66.jpg, extension/ezautosave/design/standard/images/baner_dzial_66.jpg, extension/ezgmaplocation/design/standard/images/baner_dzial_66.jpg, extension/ezflow/design/standard/images/baner_dzial_66.jpg, extension/ezie/design/standard/images/baner_dzial_66.jpg, extension/ezoe/design/standard/images/baner_dzial_66.jpg, extension/ezwt/design/standard/images/baner_dzial_66.jpg, design/standard/images/baner_dzial_66.jpg
Notice: PHP: E_NOTICE Dec 07 2019 06:15:35
Only variables should be assigned by reference in /www/gik/www/extension/wrap_operator/autoloads/WrapOperator.php on line 79
Debug: page data Dec 07 2019 06:15:35
66
Timing: Dec 07 2019 06:15:35
Script end

Main resources:

Total runtime0.0406 sec
Peak memory usage4,096.0000 KB
Database Queries20

Timing points:

CheckpointStart (sec)Duration (sec)Memory at start (KB)Memory used (KB)
Module start 'content' 0.00760.0031 971.2266239.3125
Module end 'content' 0.01070.0298 1,210.5391525.5078
Script end 0.0405  1,736.0469 

Time accumulators:

 Accumulator Duration (sec) Duration (%) Count Average (sec)
Ini load
Load cache0.00143.4645290.0000
Check MTime0.00061.5824290.0000
Mysql Total
Database connection0.00297.080610.0029
Mysqli_queries0.019347.5415200.0010
Looping result0.00051.1417180.0000
Template Total0.030374.720.0152
Template load0.00051.191120.0002
Template processing0.029873.533420.0149
Template load and register function0.00000.044710.0000
Override
Cache load0.00030.823260.0001
General
dbfile0.00143.5344260.0001
String conversion0.00000.007610.0000
Note: percentages do not add up to 100% because some accumulators overlap

Time used to render debug report: 0.0001 secs