Znak Zakładu Kartografii

Materiały dydaktyczne

Ilustracje do wykładów, instrukcje do ćwiczeń, wytyczne projektowe

Kierunek GiK (inżynierskie)

studia stacjonarne GiK sem. 6

Kierunek GiK (magisterskie)

studia stacjonarne II stopnia sem 2

Kierunek GiK (niestacjonarne)

studia niestacjonarne GiK sem. 5 i 6

Studium SIP

Studium Systemów Informacji Przestrzennej

Dane przestrzenne do ćwiczeń projektowych

Bazy danych przestrzennych wykorzystywane na ćwiczeniach projektowych z podstaw wizualizacji kartograficznych (PWK) i infrastruktury danych przestrzennych (IDP)

eZ debug

Clear cache:

Quick settings:

Timing: Dec 07 2019 07:04:13
Module start 'content'
Warning: PHP: E_WARNING Dec 07 2019 07:04:13
Parameter 1 to eZXHTMLXMLOutput::eZXHTMLXMLOutput() expected to be a reference, value given in /www/gik/www/lib/ezutils/classes/ezextension.php on line 551
Warning: PHP: E_WARNING Dec 07 2019 07:04:13
Parameter 1 to eZXHTMLXMLOutput::eZXHTMLXMLOutput() expected to be a reference, value given in /www/gik/www/lib/ezutils/classes/ezextension.php on line 551
Warning: PHP: E_WARNING Dec 07 2019 07:04:13
Parameter 1 to eZXHTMLXMLOutput::eZXHTMLXMLOutput() expected to be a reference, value given in /www/gik/www/lib/ezutils/classes/ezextension.php on line 551
Warning: PHP: E_WARNING Dec 07 2019 07:04:13
Parameter 1 to eZXHTMLXMLOutput::eZXHTMLXMLOutput() expected to be a reference, value given in /www/gik/www/lib/ezutils/classes/ezextension.php on line 551
Warning: PHP: E_WARNING Dec 07 2019 07:04:13
Parameter 1 to eZXHTMLXMLOutput::eZXHTMLXMLOutput() expected to be a reference, value given in /www/gik/www/lib/ezutils/classes/ezextension.php on line 551
Warning: PHP: E_WARNING Dec 07 2019 07:04:13
Parameter 1 to eZXHTMLXMLOutput::eZXHTMLXMLOutput() expected to be a reference, value given in /www/gik/www/lib/ezutils/classes/ezextension.php on line 551
Warning: PHP: E_WARNING Dec 07 2019 07:04:13
Parameter 1 to eZXHTMLXMLOutput::eZXHTMLXMLOutput() expected to be a reference, value given in /www/gik/www/lib/ezutils/classes/ezextension.php on line 551
Warning: PHP: E_WARNING Dec 07 2019 07:04:13
Parameter 1 to eZXHTMLXMLOutput::eZXHTMLXMLOutput() expected to be a reference, value given in /www/gik/www/lib/ezutils/classes/ezextension.php on line 551
Warning: PHP: E_WARNING Dec 07 2019 07:04:13
Parameter 1 to eZXHTMLXMLOutput::eZXHTMLXMLOutput() expected to be a reference, value given in /www/gik/www/lib/ezutils/classes/ezextension.php on line 551
Warning: PHP: E_WARNING Dec 07 2019 07:04:13
Parameter 1 to eZXHTMLXMLOutput::eZXHTMLXMLOutput() expected to be a reference, value given in /www/gik/www/lib/ezutils/classes/ezextension.php on line 551
Warning: PHP: E_WARNING Dec 07 2019 07:04:13
Parameter 1 to eZXHTMLXMLOutput::eZXHTMLXMLOutput() expected to be a reference, value given in /www/gik/www/lib/ezutils/classes/ezextension.php on line 551
Warning: PHP: E_WARNING Dec 07 2019 07:04:13
Parameter 1 to eZXHTMLXMLOutput::eZXHTMLXMLOutput() expected to be a reference, value given in /www/gik/www/lib/ezutils/classes/ezextension.php on line 551
Timing: Dec 07 2019 07:04:13
Module end 'content'
Warning: eZSiteAccess::saNameByLanguage Dec 07 2019 07:04:13
Tried to find siteaccess based on 'pol-PL' but 'pol' is not a valid RelatedSiteAccessList[]
Warning: eZTemplate Dec 07 2019 07:04:13
Operator 'cookie_warning' is not registered
Notice: PHP: E_NOTICE Dec 07 2019 07:04:13
Only variables should be assigned by reference in /www/gik/www/extension/wrap_operator/autoloads/WrapOperator.php on line 130
Warning: eZTemplate:ezimage Dec 07 2019 07:04:13
Image 'baner_dzial_66.jpg' does not exist in any design
Warning: eZTemplate:ezimage Dec 07 2019 07:04:13
Tried files: design/zk/images/baner_dzial_66.jpg, design/pwmain2016/images/baner_dzial_66.jpg, extension/oplightbox2/design/ezflow/images/baner_dzial_66.jpg, extension/ezflow/design/ezflow/images/baner_dzial_66.jpg, extension/eztags/design/ezwebin/images/baner_dzial_66.jpg, extension/ezautosave/design/ezwebin/images/baner_dzial_66.jpg, extension/ezwebin/design/ezwebin/images/baner_dzial_66.jpg, design/base/images/baner_dzial_66.jpg, extension/ezmultiupload/design/standard/images/baner_dzial_66.jpg, extension/ezjscore/design/standard/images/baner_dzial_66.jpg, extension/ezodf/design/standard/images/baner_dzial_66.jpg, extension/bcgooglesitemaps/design/standard/images/baner_dzial_66.jpg, extension/eztags/design/standard/images/baner_dzial_66.jpg, extension/ezautosave/design/standard/images/baner_dzial_66.jpg, extension/ezgmaplocation/design/standard/images/baner_dzial_66.jpg, extension/ezflow/design/standard/images/baner_dzial_66.jpg, extension/ezie/design/standard/images/baner_dzial_66.jpg, extension/ezoe/design/standard/images/baner_dzial_66.jpg, extension/ezwt/design/standard/images/baner_dzial_66.jpg, design/standard/images/baner_dzial_66.jpg
Notice: PHP: E_NOTICE Dec 07 2019 07:04:13
Only variables should be assigned by reference in /www/gik/www/extension/wrap_operator/autoloads/WrapOperator.php on line 79
Debug: page data Dec 07 2019 07:04:13
66
Timing: Dec 07 2019 07:04:13
Script end

Main resources:

Total runtime0.1143 sec
Peak memory usage4,096.0000 KB
Database Queries110

Timing points:

CheckpointStart (sec)Duration (sec)Memory at start (KB)Memory used (KB)
Module start 'content' 0.00720.0772 971.10161,008.2891
Module end 'content' 0.08440.0298 1,979.3906238.2969
Script end 0.1142  2,217.6875 

Time accumulators:

 Accumulator Duration (sec) Duration (%) Count Average (sec)
Ini load
Load cache0.00161.3632310.0001
Check MTime0.00070.6133310.0000
Mysql Total
Database connection0.00272.329310.0027
Mysqli_queries0.079169.22031100.0007
Looping result0.00060.50801080.0000
Template Total0.094983.030.0316
Template load0.00080.666930.0003
Template processing0.094182.350430.0314
Template load and register function0.00000.024620.0000
states
state_id_array0.00463.986570.0007
state_identifier_array0.00494.248980.0006
Override
Cache load0.00060.5301200.0000
Sytem overhead
Fetch class attribute name0.00221.952870.0003
Fetch class attribute can translate value0.00070.614310.0007
class_abstraction
Instantiating content class attribute0.00000.012370.0000
XML
Image XML parsing0.00010.082410.0001
General
dbfile0.00171.4776270.0001
String conversion0.00000.001710.0000
Note: percentages do not add up to 100% because some accumulators overlap

Time used to render debug report: 0.0002 secs