Znak Zakładu Kartografii

Proponowane tematy prac dyplomowych inżynierskich

Tematy prac dyplomowych inżynierskich w roku ak. 2017/2018

Pobierz plik (pdf, 119.07 kB)

eZ debug

Clear cache:

Quick settings:

Timing: Feb 17 2019 02:02:02
Module start 'content'
Timing: Feb 17 2019 02:02:02
Module end 'content'
Warning: eZSiteAccess::saNameByLanguage Feb 17 2019 02:02:02
Tried to find siteaccess based on 'pol-PL' but 'pol' is not a valid RelatedSiteAccessList[]
Warning: eZTemplate Feb 17 2019 02:02:02
Operator 'cookie_warning' is not registered
Notice: PHP: E_NOTICE Feb 17 2019 02:02:02
Only variables should be assigned by reference in /www/gik/www/extension/wrap_operator/autoloads/WrapOperator.php on line 130
Warning: eZTemplate:ezimage Feb 17 2019 02:02:02
Image 'baner_dzial_66.jpg' does not exist in any design
Warning: eZTemplate:ezimage Feb 17 2019 02:02:02
Tried files: design/zk/images/baner_dzial_66.jpg, design/pwmain2016/images/baner_dzial_66.jpg, extension/oplightbox2/design/ezflow/images/baner_dzial_66.jpg, extension/ezflow/design/ezflow/images/baner_dzial_66.jpg, extension/eztags/design/ezwebin/images/baner_dzial_66.jpg, extension/ezautosave/design/ezwebin/images/baner_dzial_66.jpg, extension/ezwebin/design/ezwebin/images/baner_dzial_66.jpg, design/base/images/baner_dzial_66.jpg, extension/ezmultiupload/design/standard/images/baner_dzial_66.jpg, extension/ezjscore/design/standard/images/baner_dzial_66.jpg, extension/ezodf/design/standard/images/baner_dzial_66.jpg, extension/bcgooglesitemaps/design/standard/images/baner_dzial_66.jpg, extension/eztags/design/standard/images/baner_dzial_66.jpg, extension/ezautosave/design/standard/images/baner_dzial_66.jpg, extension/ezgmaplocation/design/standard/images/baner_dzial_66.jpg, extension/ezflow/design/standard/images/baner_dzial_66.jpg, extension/ezie/design/standard/images/baner_dzial_66.jpg, extension/ezoe/design/standard/images/baner_dzial_66.jpg, extension/ezwt/design/standard/images/baner_dzial_66.jpg, design/standard/images/baner_dzial_66.jpg
Notice: PHP: E_NOTICE Feb 17 2019 02:02:02
Only variables should be assigned by reference in /www/gik/www/extension/wrap_operator/autoloads/WrapOperator.php on line 79
Debug: page data Feb 17 2019 02:02:02
66
Timing: Feb 17 2019 02:02:02
Script end

Main resources:

Total runtime0.0669 sec
Peak memory usage4,096.0000 KB
Database Queries20

Timing points:

CheckpointStart (sec)Duration (sec)Memory at start (KB)Memory used (KB)
Module start 'content' 0.01060.0101 971.5078231.6016
Module end 'content' 0.02070.0462 1,203.1094520.7578
Script end 0.0669  1,723.8672 

Time accumulators:

 Accumulator Duration (sec) Duration (%) Count Average (sec)
Ini load
Load cache0.00121.7967290.0000
Check MTime0.00050.7679290.0000
Mysql Total
Database connection0.00456.721410.0045
Mysqli_queries0.037956.6901200.0019
Looping result0.00040.6553180.0000
Template Total0.046769.720.0233
Template load0.00040.572720.0002
Template processing0.046369.146320.0231
Template load and register function0.00000.025310.0000
Override
Cache load0.00030.378460.0000
General
dbfile0.00142.1089260.0001
String conversion0.00000.003210.0000
Note: percentages do not add up to 100% because some accumulators overlap

Time used to render debug report: 0.0001 secs