Znak Zakładu Kartografii

Proponowane tematy prac dyplomowych inżynierskich

Tematy prac dyplomowych inżynierskich w roku ak. 2017/2018

Pobierz plik (pdf, 119.07 kB)

eZ debug

Clear cache:

Quick settings:

Timing: Dec 16 2018 15:49:45
Module start 'content'
Timing: Dec 16 2018 15:49:45
Module end 'content'
Warning: eZSiteAccess::saNameByLanguage Dec 16 2018 15:49:45
Tried to find siteaccess based on 'pol-PL' but 'pol' is not a valid RelatedSiteAccessList[]
Warning: eZTemplate Dec 16 2018 15:49:45
Operator 'cookie_warning' is not registered
Strict: PHP: E_STRICT Dec 16 2018 15:49:45
Only variables should be assigned by reference in /www/gik/www/extension/wrap_operator/autoloads/WrapOperator.php on line 130
Warning: eZTemplate:ezimage Dec 16 2018 15:49:45
Image 'baner_dzial_66.jpg' does not exist in any design
Warning: eZTemplate:ezimage Dec 16 2018 15:49:45
Tried files: design/zk/images/baner_dzial_66.jpg, design/pwmain2016/images/baner_dzial_66.jpg, extension/oplightbox2/design/ezflow/images/baner_dzial_66.jpg, extension/ezflow/design/ezflow/images/baner_dzial_66.jpg, extension/eztags/design/ezwebin/images/baner_dzial_66.jpg, extension/ezautosave/design/ezwebin/images/baner_dzial_66.jpg, extension/ezwebin/design/ezwebin/images/baner_dzial_66.jpg, design/base/images/baner_dzial_66.jpg, extension/ezmultiupload/design/standard/images/baner_dzial_66.jpg, extension/ezjscore/design/standard/images/baner_dzial_66.jpg, extension/ezodf/design/standard/images/baner_dzial_66.jpg, extension/bcgooglesitemaps/design/standard/images/baner_dzial_66.jpg, extension/eztags/design/standard/images/baner_dzial_66.jpg, extension/ezautosave/design/standard/images/baner_dzial_66.jpg, extension/ezstarrating/design/standard/images/baner_dzial_66.jpg, extension/ezgmaplocation/design/standard/images/baner_dzial_66.jpg, extension/ezflow/design/standard/images/baner_dzial_66.jpg, extension/ezie/design/standard/images/baner_dzial_66.jpg, extension/ezoe/design/standard/images/baner_dzial_66.jpg, extension/ezwt/design/standard/images/baner_dzial_66.jpg, design/standard/images/baner_dzial_66.jpg
Strict: PHP: E_STRICT Dec 16 2018 15:49:45
Only variables should be assigned by reference in /www/gik/www/extension/wrap_operator/autoloads/WrapOperator.php on line 79
Debug: page data Dec 16 2018 15:49:45
66
Timing: Dec 16 2018 15:49:45
Script end

Main resources:

Total runtime0.2446 sec
Peak memory usage15,616.0000 KB
Database Queries20

Timing points:

CheckpointStart (sec)Duration (sec)Memory at start (KB)Memory used (KB)
Module start 'content' 0.03630.0169 4,657.92972,641.8516
Module end 'content' 0.05320.1913 7,299.78135,282.1250
Script end 0.2445  12,581.9063 

Time accumulators:

 Accumulator Duration (sec) Duration (%) Count Average (sec)
Ini load
Load cache0.00813.3263290.0003
Check MTime0.00090.3666290.0000
Mysql Total
Database connection0.00251.008410.0025
Mysqli_queries0.128452.4909200.0064
Looping result0.00030.1427180.0000
Template Total0.197280.620.0986
Template load0.00612.500120.0031
Template processing0.191078.084720.0955
Template load and register function0.00030.126310.0003
Override
Cache load0.00271.115060.0005
General
dbfile0.00110.4574260.0000
String conversion0.00000.002910.0000
Note: percentages do not add up to 100% because some accumulators overlap

Time used to render debug report: 0.0002 secs