Znak Zakładu Kartografii

Rozkład zajęć (semestr letni)

Tygodniowy rozkład zajęć pracowników w semestrze letnim 2018/2019

Rozkład zajęć do pobrania [PDF]

eZ debug

Clear cache:

Quick settings:

Timing: Nov 23 2019 01:54:27
Module start 'content'
Timing: Nov 23 2019 01:54:27
Module end 'content'
Warning: eZSiteAccess::saNameByLanguage Nov 23 2019 01:54:27
Tried to find siteaccess based on 'pol-PL' but 'pol' is not a valid RelatedSiteAccessList[]
Warning: eZTemplate Nov 23 2019 01:54:27
Operator 'cookie_warning' is not registered
Notice: PHP: E_NOTICE Nov 23 2019 01:54:27
Only variables should be assigned by reference in /www/gik/www/extension/wrap_operator/autoloads/WrapOperator.php on line 130
Warning: eZTemplate:ezimage Nov 23 2019 01:54:27
Image 'baner_dzial_66.jpg' does not exist in any design
Warning: eZTemplate:ezimage Nov 23 2019 01:54:27
Tried files: design/zk/images/baner_dzial_66.jpg, design/pwmain2016/images/baner_dzial_66.jpg, extension/oplightbox2/design/ezflow/images/baner_dzial_66.jpg, extension/ezflow/design/ezflow/images/baner_dzial_66.jpg, extension/eztags/design/ezwebin/images/baner_dzial_66.jpg, extension/ezautosave/design/ezwebin/images/baner_dzial_66.jpg, extension/ezwebin/design/ezwebin/images/baner_dzial_66.jpg, design/base/images/baner_dzial_66.jpg, extension/ezmultiupload/design/standard/images/baner_dzial_66.jpg, extension/ezjscore/design/standard/images/baner_dzial_66.jpg, extension/ezodf/design/standard/images/baner_dzial_66.jpg, extension/bcgooglesitemaps/design/standard/images/baner_dzial_66.jpg, extension/eztags/design/standard/images/baner_dzial_66.jpg, extension/ezautosave/design/standard/images/baner_dzial_66.jpg, extension/ezgmaplocation/design/standard/images/baner_dzial_66.jpg, extension/ezflow/design/standard/images/baner_dzial_66.jpg, extension/ezie/design/standard/images/baner_dzial_66.jpg, extension/ezoe/design/standard/images/baner_dzial_66.jpg, extension/ezwt/design/standard/images/baner_dzial_66.jpg, design/standard/images/baner_dzial_66.jpg
Notice: PHP: E_NOTICE Nov 23 2019 01:54:27
Only variables should be assigned by reference in /www/gik/www/extension/wrap_operator/autoloads/WrapOperator.php on line 79
Debug: page data Nov 23 2019 01:54:27
66
Timing: Nov 23 2019 01:54:27
Script end

Main resources:

Total runtime0.0428 sec
Peak memory usage4,096.0000 KB
Database Queries19

Timing points:

CheckpointStart (sec)Duration (sec)Memory at start (KB)Memory used (KB)
Module start 'content' 0.00770.0011 971.4297233.7266
Module end 'content' 0.00880.0339 1,205.1563525.5078
Script end 0.0427  1,730.6641 

Time accumulators:

 Accumulator Duration (sec) Duration (%) Count Average (sec)
Ini load
Load cache0.00153.5066290.0001
Check MTime0.00071.5975290.0000
Mysql Total
Database connection0.00296.781910.0029
Mysqli_queries0.023554.8330190.0012
Looping result0.00041.0440180.0000
Template Total0.034680.820.0173
Template load0.00041.050120.0002
Template processing0.034179.706620.0170
Template load and register function0.00000.041810.0000
Override
Cache load0.00030.683460.0000
General
dbfile0.00173.9715260.0001
String conversion0.00000.006710.0000
Note: percentages do not add up to 100% because some accumulators overlap

Time used to render debug report: 0.0001 secs