Znak Zakładu Kartografii

Rozkład zajęć (semestr letni)

Tygodniowy rozkład zajęć pracowników w semestrze letnim 2018/2019

Rozkład zajęć do pobrania [PDF]

eZ debug

Clear cache:

Quick settings:

Timing: Aug 25 2019 01:04:52
Module start 'content'
Timing: Aug 25 2019 01:04:52
Module end 'content'
Warning: eZTemplate Aug 25 2019 01:04:52
Operator 'cookie_warning' is not registered
Timing: Aug 25 2019 01:04:52
Script end

Main resources:

Total runtime0.0138 sec
Peak memory usage2,048.0000 KB
Database Queries1

Timing points:

CheckpointStart (sec)Duration (sec)Memory at start (KB)Memory used (KB)
Module start 'content' 0.01010.0017 971.2266233.7266
Module end 'content' 0.01180.0020 1,204.9531115.5469
Script end 0.0138  1,320.5000 

Time accumulators:

 Accumulator Duration (sec) Duration (%) Count Average (sec)
Ini load
Load cache0.001611.2308230.0001
Check MTime0.00075.3474230.0000
Mysql Total
Database connection0.003525.630710.0035
Mysqli_queries0.00118.225310.0011
Looping result0.00000.093110.0000
Template Total0.003021.420.0015
Template load0.00085.555920.0004
Template processing0.002215.699320.0011
Override
Cache load0.00053.412120.0002
General
dbfile0.00031.9594120.0000
String conversion0.00000.020710.0000
Note: percentages do not add up to 100% because some accumulators overlap

Time used to render debug report: 0.0001 secs