Znak Zakładu Kartografii

Tygodniowy rozklad zajęć (sem. letni) [PDF]

Tygodniowy rozkład zajęć pracowników w semestrze letnim

Pobierz plik (pdf, 94.86 kB)

eZ debug

Clear cache:

Quick settings:

Timing: Dec 07 2019 07:21:40
Module start 'content'
Timing: Dec 07 2019 07:21:40
Module end 'content'
Warning: eZSiteAccess::saNameByLanguage Dec 07 2019 07:21:40
Tried to find siteaccess based on 'pol-PL' but 'pol' is not a valid RelatedSiteAccessList[]
Warning: eZTemplate Dec 07 2019 07:21:40
Operator 'cookie_warning' is not registered
Notice: PHP: E_NOTICE Dec 07 2019 07:21:40
Only variables should be assigned by reference in /www/gik/www/extension/wrap_operator/autoloads/WrapOperator.php on line 130
Warning: eZTemplate:ezimage Dec 07 2019 07:21:40
Image 'baner_dzial_66.jpg' does not exist in any design
Warning: eZTemplate:ezimage Dec 07 2019 07:21:40
Tried files: design/zk/images/baner_dzial_66.jpg, design/pwmain2016/images/baner_dzial_66.jpg, extension/oplightbox2/design/ezflow/images/baner_dzial_66.jpg, extension/ezflow/design/ezflow/images/baner_dzial_66.jpg, extension/eztags/design/ezwebin/images/baner_dzial_66.jpg, extension/ezautosave/design/ezwebin/images/baner_dzial_66.jpg, extension/ezwebin/design/ezwebin/images/baner_dzial_66.jpg, design/base/images/baner_dzial_66.jpg, extension/ezmultiupload/design/standard/images/baner_dzial_66.jpg, extension/ezjscore/design/standard/images/baner_dzial_66.jpg, extension/ezodf/design/standard/images/baner_dzial_66.jpg, extension/bcgooglesitemaps/design/standard/images/baner_dzial_66.jpg, extension/eztags/design/standard/images/baner_dzial_66.jpg, extension/ezautosave/design/standard/images/baner_dzial_66.jpg, extension/ezgmaplocation/design/standard/images/baner_dzial_66.jpg, extension/ezflow/design/standard/images/baner_dzial_66.jpg, extension/ezie/design/standard/images/baner_dzial_66.jpg, extension/ezoe/design/standard/images/baner_dzial_66.jpg, extension/ezwt/design/standard/images/baner_dzial_66.jpg, design/standard/images/baner_dzial_66.jpg
Notice: PHP: E_NOTICE Dec 07 2019 07:21:40
Only variables should be assigned by reference in /www/gik/www/extension/wrap_operator/autoloads/WrapOperator.php on line 79
Debug: page data Dec 07 2019 07:21:40
66
Timing: Dec 07 2019 07:21:40
Script end

Main resources:

Total runtime0.0385 sec
Peak memory usage4,096.0000 KB
Database Queries19

Timing points:

CheckpointStart (sec)Duration (sec)Memory at start (KB)Memory used (KB)
Module start 'content' 0.00730.0025 971.4766231.6953
Module end 'content' 0.00980.0287 1,203.1719520.7578
Script end 0.0385  1,723.9297 

Time accumulators:

 Accumulator Duration (sec) Duration (%) Count Average (sec)
Ini load
Load cache0.00153.9375290.0001
Check MTime0.00061.6240290.0000
Mysql Total
Database connection0.00307.720310.0030
Mysqli_queries0.018548.1101190.0010
Looping result0.00051.3071180.0000
Template Total0.029476.320.0147
Template load0.00051.186520.0002
Template processing0.028975.094220.0145
Template load and register function0.00000.047010.0000
Override
Cache load0.00030.818260.0001
General
dbfile0.00143.5773260.0001
String conversion0.00000.005010.0000
Note: percentages do not add up to 100% because some accumulators overlap

Time used to render debug report: 0.0007 secs