Znak Zakładu Kartografii

Rozkład zajęć (semestr zimowy)

Tygodniowy rozkład zajęć pracowników w semestrze zimowym

Rozkład zajęć do pobrania [PDF]

eZ debug

Clear cache:

Quick settings:

Timing: Dec 16 2018 16:17:21
Module start 'content'
Timing: Dec 16 2018 16:17:21
Module end 'content'
Warning: eZSiteAccess::saNameByLanguage Dec 16 2018 16:17:21
Tried to find siteaccess based on 'pol-PL' but 'pol' is not a valid RelatedSiteAccessList[]
Warning: eZTemplate Dec 16 2018 16:17:21
Operator 'cookie_warning' is not registered
Strict: PHP: E_STRICT Dec 16 2018 16:17:21
Only variables should be assigned by reference in /www/gik/www/extension/wrap_operator/autoloads/WrapOperator.php on line 130
Warning: eZTemplate:ezimage Dec 16 2018 16:17:21
Image 'baner_dzial_66.jpg' does not exist in any design
Warning: eZTemplate:ezimage Dec 16 2018 16:17:21
Tried files: design/zk/images/baner_dzial_66.jpg, design/pwmain2016/images/baner_dzial_66.jpg, extension/oplightbox2/design/ezflow/images/baner_dzial_66.jpg, extension/ezflow/design/ezflow/images/baner_dzial_66.jpg, extension/eztags/design/ezwebin/images/baner_dzial_66.jpg, extension/ezautosave/design/ezwebin/images/baner_dzial_66.jpg, extension/ezwebin/design/ezwebin/images/baner_dzial_66.jpg, design/base/images/baner_dzial_66.jpg, extension/ezmultiupload/design/standard/images/baner_dzial_66.jpg, extension/ezjscore/design/standard/images/baner_dzial_66.jpg, extension/ezodf/design/standard/images/baner_dzial_66.jpg, extension/bcgooglesitemaps/design/standard/images/baner_dzial_66.jpg, extension/eztags/design/standard/images/baner_dzial_66.jpg, extension/ezautosave/design/standard/images/baner_dzial_66.jpg, extension/ezstarrating/design/standard/images/baner_dzial_66.jpg, extension/ezgmaplocation/design/standard/images/baner_dzial_66.jpg, extension/ezflow/design/standard/images/baner_dzial_66.jpg, extension/ezie/design/standard/images/baner_dzial_66.jpg, extension/ezoe/design/standard/images/baner_dzial_66.jpg, extension/ezwt/design/standard/images/baner_dzial_66.jpg, design/standard/images/baner_dzial_66.jpg
Strict: PHP: E_STRICT Dec 16 2018 16:17:21
Only variables should be assigned by reference in /www/gik/www/extension/wrap_operator/autoloads/WrapOperator.php on line 79
Debug: page data Dec 16 2018 16:17:21
66
Timing: Dec 16 2018 16:17:21
Script end

Main resources:

Total runtime0.1406 sec
Peak memory usage15,616.0000 KB
Database Queries19

Timing points:

CheckpointStart (sec)Duration (sec)Memory at start (KB)Memory used (KB)
Module start 'content' 0.03680.0171 4,658.17192,643.4531
Module end 'content' 0.05390.0867 7,301.62505,283.4375
Script end 0.1405  12,585.0625 

Time accumulators:

 Accumulator Duration (sec) Duration (%) Count Average (sec)
Ini load
Load cache0.00795.5998290.0003
Check MTime0.00080.6045290.0000
Mysql Total
Database connection0.00271.917410.0027
Mysqli_queries0.024917.6883190.0013
Looping result0.00030.2457180.0000
Template Total0.092065.420.0460
Template load0.00624.438520.0031
Template processing0.085860.984220.0429
Template load and register function0.00030.209710.0003
Override
Cache load0.00281.988960.0005
General
dbfile0.00110.7929260.0000
String conversion0.00000.004210.0000
Note: percentages do not add up to 100% because some accumulators overlap

Time used to render debug report: 0.0002 secs