Znak Zakładu Kartografii

Rozkład zajęć (semestr zimowy)

Tygodniowy rozkład zajęć pracowników w semestrze zimowym

Rozkład zajęć do pobrania [PDF]

eZ debug

Clear cache:

Quick settings:

Timing: Aug 25 2019 01:41:53
Module start 'content'
Timing: Aug 25 2019 01:41:53
Module end 'content'
Warning: eZSiteAccess::saNameByLanguage Aug 25 2019 01:41:53
Tried to find siteaccess based on 'pol-PL' but 'pol' is not a valid RelatedSiteAccessList[]
Warning: eZTemplate Aug 25 2019 01:41:53
Operator 'cookie_warning' is not registered
Notice: PHP: E_NOTICE Aug 25 2019 01:41:53
Only variables should be assigned by reference in /www/gik/www/extension/wrap_operator/autoloads/WrapOperator.php on line 130
Warning: eZTemplate:ezimage Aug 25 2019 01:41:53
Image 'baner_dzial_66.jpg' does not exist in any design
Warning: eZTemplate:ezimage Aug 25 2019 01:41:53
Tried files: design/zk/images/baner_dzial_66.jpg, design/pwmain2016/images/baner_dzial_66.jpg, extension/oplightbox2/design/ezflow/images/baner_dzial_66.jpg, extension/ezflow/design/ezflow/images/baner_dzial_66.jpg, extension/eztags/design/ezwebin/images/baner_dzial_66.jpg, extension/ezautosave/design/ezwebin/images/baner_dzial_66.jpg, extension/ezwebin/design/ezwebin/images/baner_dzial_66.jpg, design/base/images/baner_dzial_66.jpg, extension/ezmultiupload/design/standard/images/baner_dzial_66.jpg, extension/ezjscore/design/standard/images/baner_dzial_66.jpg, extension/ezodf/design/standard/images/baner_dzial_66.jpg, extension/bcgooglesitemaps/design/standard/images/baner_dzial_66.jpg, extension/eztags/design/standard/images/baner_dzial_66.jpg, extension/ezautosave/design/standard/images/baner_dzial_66.jpg, extension/ezgmaplocation/design/standard/images/baner_dzial_66.jpg, extension/ezflow/design/standard/images/baner_dzial_66.jpg, extension/ezie/design/standard/images/baner_dzial_66.jpg, extension/ezoe/design/standard/images/baner_dzial_66.jpg, extension/ezwt/design/standard/images/baner_dzial_66.jpg, design/standard/images/baner_dzial_66.jpg
Notice: PHP: E_NOTICE Aug 25 2019 01:41:53
Only variables should be assigned by reference in /www/gik/www/extension/wrap_operator/autoloads/WrapOperator.php on line 79
Debug: page data Aug 25 2019 01:41:53
66
Timing: Aug 25 2019 01:41:53
Script end

Main resources:

Total runtime0.0512 sec
Peak memory usage4,096.0000 KB
Database Queries19

Timing points:

CheckpointStart (sec)Duration (sec)Memory at start (KB)Memory used (KB)
Module start 'content' 0.01030.0017 971.4297233.7266
Module end 'content' 0.01200.0391 1,205.1563525.5078
Script end 0.0511  1,730.6641 

Time accumulators:

 Accumulator Duration (sec) Duration (%) Count Average (sec)
Ini load
Load cache0.00224.3064290.0001
Check MTime0.00112.1248290.0000
Mysql Total
Database connection0.00346.727810.0034
Mysqli_queries0.024547.8594190.0013
Looping result0.00061.1863180.0000
Template Total0.040078.220.0200
Template load0.00071.291120.0003
Template processing0.039476.923320.0197
Template load and register function0.00000.060510.0000
Override
Cache load0.00050.927860.0001
General
dbfile0.00183.5071260.0001
String conversion0.00000.007910.0000
Note: percentages do not add up to 100% because some accumulators overlap

Time used to render debug report: 0.0002 secs