Znak Zakładu Kartografii

Rozkład zajęć (semestr zimowy)

Tygodniowy rozkład zajęć pracowników w semestrze zimowym

Rozkład zajęć do pobrania [PDF]

eZ debug

Clear cache:

Quick settings:

Timing: Feb 17 2019 02:24:25
Module start 'content'
Timing: Feb 17 2019 02:24:25
Module end 'content'
Warning: eZSiteAccess::saNameByLanguage Feb 17 2019 02:24:25
Tried to find siteaccess based on 'pol-PL' but 'pol' is not a valid RelatedSiteAccessList[]
Warning: eZTemplate Feb 17 2019 02:24:25
Operator 'cookie_warning' is not registered
Notice: PHP: E_NOTICE Feb 17 2019 02:24:25
Only variables should be assigned by reference in /www/gik/www/extension/wrap_operator/autoloads/WrapOperator.php on line 130
Warning: eZTemplate:ezimage Feb 17 2019 02:24:25
Image 'baner_dzial_66.jpg' does not exist in any design
Warning: eZTemplate:ezimage Feb 17 2019 02:24:25
Tried files: design/zk/images/baner_dzial_66.jpg, design/pwmain2016/images/baner_dzial_66.jpg, extension/oplightbox2/design/ezflow/images/baner_dzial_66.jpg, extension/ezflow/design/ezflow/images/baner_dzial_66.jpg, extension/eztags/design/ezwebin/images/baner_dzial_66.jpg, extension/ezautosave/design/ezwebin/images/baner_dzial_66.jpg, extension/ezwebin/design/ezwebin/images/baner_dzial_66.jpg, design/base/images/baner_dzial_66.jpg, extension/ezmultiupload/design/standard/images/baner_dzial_66.jpg, extension/ezjscore/design/standard/images/baner_dzial_66.jpg, extension/ezodf/design/standard/images/baner_dzial_66.jpg, extension/bcgooglesitemaps/design/standard/images/baner_dzial_66.jpg, extension/eztags/design/standard/images/baner_dzial_66.jpg, extension/ezautosave/design/standard/images/baner_dzial_66.jpg, extension/ezgmaplocation/design/standard/images/baner_dzial_66.jpg, extension/ezflow/design/standard/images/baner_dzial_66.jpg, extension/ezie/design/standard/images/baner_dzial_66.jpg, extension/ezoe/design/standard/images/baner_dzial_66.jpg, extension/ezwt/design/standard/images/baner_dzial_66.jpg, design/standard/images/baner_dzial_66.jpg
Notice: PHP: E_NOTICE Feb 17 2019 02:24:25
Only variables should be assigned by reference in /www/gik/www/extension/wrap_operator/autoloads/WrapOperator.php on line 79
Debug: page data Feb 17 2019 02:24:25
66
Timing: Feb 17 2019 02:24:25
Script end

Main resources:

Total runtime0.0572 sec
Peak memory usage4,096.0000 KB
Database Queries19

Timing points:

CheckpointStart (sec)Duration (sec)Memory at start (KB)Memory used (KB)
Module start 'content' 0.01170.0011 971.2578233.7266
Module end 'content' 0.01280.0443 1,204.9844525.5078
Script end 0.0571  1,730.4922 

Time accumulators:

 Accumulator Duration (sec) Duration (%) Count Average (sec)
Ini load
Load cache0.00122.1504290.0000
Check MTime0.00050.9366290.0000
Mysql Total
Database connection0.007312.701110.0073
Mysqli_queries0.035762.4395190.0019
Looping result0.00040.7648180.0000
Template Total0.044878.420.0224
Template load0.00040.661320.0002
Template processing0.044477.696820.0222
Template load and register function0.00000.027910.0000
Override
Cache load0.00030.448360.0000
General
dbfile0.00132.2480260.0000
String conversion0.00000.003310.0000
Note: percentages do not add up to 100% because some accumulators overlap

Time used to render debug report: 0.0001 secs