Znak Zakładu Kartografii

Proponowane tematy prac dyplomowych 2018

Tematy prac dyplomowych inżynierskich w roku ak. 2017/2018

Pobierz plik (pdf, 119.07 kB)

eZ debug

Clear cache:

Quick settings:

Timing: Aug 25 2019 01:12:08
Module start 'content'
Timing: Aug 25 2019 01:12:08
Module end 'content'
Warning: eZSiteAccess::saNameByLanguage Aug 25 2019 01:12:08
Tried to find siteaccess based on 'pol-PL' but 'pol' is not a valid RelatedSiteAccessList[]
Warning: eZTemplate Aug 25 2019 01:12:08
Operator 'cookie_warning' is not registered
Notice: PHP: E_NOTICE Aug 25 2019 01:12:08
Only variables should be assigned by reference in /www/gik/www/extension/wrap_operator/autoloads/WrapOperator.php on line 130
Warning: eZTemplate:ezimage Aug 25 2019 01:12:08
Image 'baner_dzial_66.jpg' does not exist in any design
Warning: eZTemplate:ezimage Aug 25 2019 01:12:08
Tried files: design/zk/images/baner_dzial_66.jpg, design/pwmain2016/images/baner_dzial_66.jpg, extension/oplightbox2/design/ezflow/images/baner_dzial_66.jpg, extension/ezflow/design/ezflow/images/baner_dzial_66.jpg, extension/eztags/design/ezwebin/images/baner_dzial_66.jpg, extension/ezautosave/design/ezwebin/images/baner_dzial_66.jpg, extension/ezwebin/design/ezwebin/images/baner_dzial_66.jpg, design/base/images/baner_dzial_66.jpg, extension/ezmultiupload/design/standard/images/baner_dzial_66.jpg, extension/ezjscore/design/standard/images/baner_dzial_66.jpg, extension/ezodf/design/standard/images/baner_dzial_66.jpg, extension/bcgooglesitemaps/design/standard/images/baner_dzial_66.jpg, extension/eztags/design/standard/images/baner_dzial_66.jpg, extension/ezautosave/design/standard/images/baner_dzial_66.jpg, extension/ezgmaplocation/design/standard/images/baner_dzial_66.jpg, extension/ezflow/design/standard/images/baner_dzial_66.jpg, extension/ezie/design/standard/images/baner_dzial_66.jpg, extension/ezoe/design/standard/images/baner_dzial_66.jpg, extension/ezwt/design/standard/images/baner_dzial_66.jpg, design/standard/images/baner_dzial_66.jpg
Notice: PHP: E_NOTICE Aug 25 2019 01:12:08
Only variables should be assigned by reference in /www/gik/www/extension/wrap_operator/autoloads/WrapOperator.php on line 79
Debug: page data Aug 25 2019 01:12:08
66
Timing: Aug 25 2019 01:12:08
Script end

Main resources:

Total runtime0.0512 sec
Peak memory usage4,096.0000 KB
Database Queries20

Timing points:

CheckpointStart (sec)Duration (sec)Memory at start (KB)Memory used (KB)
Module start 'content' 0.00930.0014 971.4609231.5859
Module end 'content' 0.01080.0403 1,203.0469520.7578
Script end 0.0511  1,723.8047 

Time accumulators:

 Accumulator Duration (sec) Duration (%) Count Average (sec)
Ini load
Load cache0.00224.2059290.0001
Check MTime0.00112.1279290.0000
Mysql Total
Database connection0.00377.140410.0037
Mysqli_queries0.024748.2704200.0012
Looping result0.00061.1096180.0000
Template Total0.041280.520.0206
Template load0.00071.307720.0003
Template processing0.040579.210220.0203
Template load and register function0.00000.058710.0000
Override
Cache load0.00050.903260.0001
General
dbfile0.00224.3727260.0001
String conversion0.00000.006110.0000
Note: percentages do not add up to 100% because some accumulators overlap

Time used to render debug report: 0.0002 secs