Rekrutacja - niestacjonarne I i II st.

Rekrutacja na studia niestacjonarne I i II stopnia

Rejestracja na studia niestacjonarne pierwszego stopnia (inżynierskie) na kierunku Geodezja i Kartografia oraz na studia niestacjonarne drugiego stopnia (magisterskie) na kierunki Geodezja i Kartografia oraz Gospodarka Przestrzenna  odbywa się w systemie IRK w dniach 1 - 28 sierpnia 2024 r.

Kandydaci rejestrują się internetowo w systemie IRK pod adresem www.zapisy.pw.edu.pl gdzie wgrywają elektroniczne wersje wymaganych dokumentów (świadectwa dojrzałości i fotografii) oraz dokonują opłaty rekrutacyjnej, co warunkuje udział w postępowaniu kwalifikacyjnym.

W zależności od liczby kandydatów zarejestrowanych w bazie rekrutacyjnej Wydziałowa Komisja Rekrutacyjnaw dniu4 września 2024 r.podejmiedecyzjęo przedłużeniu terminów zapisów (rejestracji kandydatów)lub decyzję o nieuruchomieniu studiów z uwagi na zbyt małą liczbę kandydatów.

W przypadku decyzji o przedłużeniu terminów zapisów, kandydaci, w dniach 5-12 września 2024 r., w godz. 10-14, do Dziekanatu Wydziału, mieszczącego się w Gmachu Głównym PW pok. 127, kandydaci będą dostarczać kopię świadectwa dojrzałości wraz z oryginałem i dowodem osobistym do wglądu oraz dwie fotografie w formie analogowej.