Znak Zakładu Kartografii

Mapa mentalna

Obiektowa organizacja mapy mentalnej oznacza, że człowiek postrzega rzeczywistość przestrzenną wyróżniając interesujące go kategorie obiektów i zjawisk, dokonując ich selekcji oraz abstrakcji cech.

Źródło: Andrzej Głażewski, 2007, Mapa jako podstawa systemu nawigacyjnego dla niewidomych

eZ debug

Clear cache:

Quick settings:

Timing: Aug 25 2019 00:18:36
Module start 'content'
Timing: Aug 25 2019 00:18:36
Module end 'content'
Warning: eZSiteAccess::saNameByLanguage Aug 25 2019 00:18:36
Tried to find siteaccess based on 'pol-PL' but 'pol' is not a valid RelatedSiteAccessList[]
Warning: eZTemplate Aug 25 2019 00:18:36
Operator 'cookie_warning' is not registered
Notice: PHP: E_NOTICE Aug 25 2019 00:18:36
Only variables should be assigned by reference in /www/gik/www/extension/wrap_operator/autoloads/WrapOperator.php on line 130
Warning: eZTemplate:ezimage Aug 25 2019 00:18:36
Image 'baner_dzial_65.jpg' does not exist in any design
Warning: eZTemplate:ezimage Aug 25 2019 00:18:36
Tried files: design/zk/images/baner_dzial_65.jpg, design/pwmain2016/images/baner_dzial_65.jpg, extension/oplightbox2/design/ezflow/images/baner_dzial_65.jpg, extension/ezflow/design/ezflow/images/baner_dzial_65.jpg, extension/eztags/design/ezwebin/images/baner_dzial_65.jpg, extension/ezautosave/design/ezwebin/images/baner_dzial_65.jpg, extension/ezwebin/design/ezwebin/images/baner_dzial_65.jpg, design/base/images/baner_dzial_65.jpg, extension/ezmultiupload/design/standard/images/baner_dzial_65.jpg, extension/ezjscore/design/standard/images/baner_dzial_65.jpg, extension/ezodf/design/standard/images/baner_dzial_65.jpg, extension/bcgooglesitemaps/design/standard/images/baner_dzial_65.jpg, extension/eztags/design/standard/images/baner_dzial_65.jpg, extension/ezautosave/design/standard/images/baner_dzial_65.jpg, extension/ezgmaplocation/design/standard/images/baner_dzial_65.jpg, extension/ezflow/design/standard/images/baner_dzial_65.jpg, extension/ezie/design/standard/images/baner_dzial_65.jpg, extension/ezoe/design/standard/images/baner_dzial_65.jpg, extension/ezwt/design/standard/images/baner_dzial_65.jpg, design/standard/images/baner_dzial_65.jpg
Notice: PHP: E_NOTICE Aug 25 2019 00:18:36
Only variables should be assigned by reference in /www/gik/www/extension/wrap_operator/autoloads/WrapOperator.php on line 79
Debug: page data Aug 25 2019 00:18:36
65
Timing: Aug 25 2019 00:18:36
Script end

Main resources:

Total runtime0.0499 sec
Peak memory usage4,096.0000 KB
Database Queries19

Timing points:

CheckpointStart (sec)Duration (sec)Memory at start (KB)Memory used (KB)
Module start 'content' 0.01020.0017 971.4922232.2891
Module end 'content' 0.01200.0379 1,203.7813520.7188
Script end 0.0499  1,724.5000 

Time accumulators:

 Accumulator Duration (sec) Duration (%) Count Average (sec)
Ini load
Load cache0.00224.4463290.0001
Check MTime0.00112.1611290.0000
Mysql Total
Database connection0.00377.401910.0037
Mysqli_queries0.023146.2012190.0012
Looping result0.00061.1459170.0000
Template Total0.039078.020.0195
Template load0.00071.351720.0003
Template processing0.038376.662320.0191
Template load and register function0.00000.054010.0000
Override
Cache load0.00050.953560.0001
General
dbfile0.00224.4434260.0001
String conversion0.00000.005710.0000
Note: percentages do not add up to 100% because some accumulators overlap

Time used to render debug report: 0.0002 secs