Znak Zakładu Kartografii

Mapa mentalna

Obiektowa organizacja mapy mentalnej oznacza, że człowiek postrzega rzeczywistość przestrzenną wyróżniając interesujące go kategorie obiektów i zjawisk, dokonując ich selekcji oraz abstrakcji cech.

Źródło: Andrzej Głażewski, 2007, Mapa jako podstawa systemu nawigacyjnego dla niewidomych

eZ debug

Clear cache:

Quick settings:

Timing: Dec 16 2018 14:50:38
Module start 'content'
Timing: Dec 16 2018 14:50:38
Module end 'content'
Warning: eZSiteAccess::saNameByLanguage Dec 16 2018 14:50:38
Tried to find siteaccess based on 'pol-PL' but 'pol' is not a valid RelatedSiteAccessList[]
Warning: eZTemplate Dec 16 2018 14:50:38
Operator 'cookie_warning' is not registered
Strict: PHP: E_STRICT Dec 16 2018 14:50:38
Only variables should be assigned by reference in /www/gik/www/extension/wrap_operator/autoloads/WrapOperator.php on line 130
Warning: eZTemplate:ezimage Dec 16 2018 14:50:38
Image 'baner_dzial_65.jpg' does not exist in any design
Warning: eZTemplate:ezimage Dec 16 2018 14:50:38
Tried files: design/zk/images/baner_dzial_65.jpg, design/pwmain2016/images/baner_dzial_65.jpg, extension/oplightbox2/design/ezflow/images/baner_dzial_65.jpg, extension/ezflow/design/ezflow/images/baner_dzial_65.jpg, extension/eztags/design/ezwebin/images/baner_dzial_65.jpg, extension/ezautosave/design/ezwebin/images/baner_dzial_65.jpg, extension/ezwebin/design/ezwebin/images/baner_dzial_65.jpg, design/base/images/baner_dzial_65.jpg, extension/ezmultiupload/design/standard/images/baner_dzial_65.jpg, extension/ezjscore/design/standard/images/baner_dzial_65.jpg, extension/ezodf/design/standard/images/baner_dzial_65.jpg, extension/bcgooglesitemaps/design/standard/images/baner_dzial_65.jpg, extension/eztags/design/standard/images/baner_dzial_65.jpg, extension/ezautosave/design/standard/images/baner_dzial_65.jpg, extension/ezstarrating/design/standard/images/baner_dzial_65.jpg, extension/ezgmaplocation/design/standard/images/baner_dzial_65.jpg, extension/ezflow/design/standard/images/baner_dzial_65.jpg, extension/ezie/design/standard/images/baner_dzial_65.jpg, extension/ezoe/design/standard/images/baner_dzial_65.jpg, extension/ezwt/design/standard/images/baner_dzial_65.jpg, design/standard/images/baner_dzial_65.jpg
Strict: PHP: E_STRICT Dec 16 2018 14:50:38
Only variables should be assigned by reference in /www/gik/www/extension/wrap_operator/autoloads/WrapOperator.php on line 79
Debug: page data Dec 16 2018 14:50:38
65
Timing: Dec 16 2018 14:50:38
Script end

Main resources:

Total runtime0.1439 sec
Peak memory usage15,616.0000 KB
Database Queries19

Timing points:

CheckpointStart (sec)Duration (sec)Memory at start (KB)Memory used (KB)
Module start 'content' 0.03760.0169 4,657.90632,642.7422
Module end 'content' 0.05450.0893 7,300.64845,281.8984
Script end 0.1439  12,582.5469 

Time accumulators:

 Accumulator Duration (sec) Duration (%) Count Average (sec)
Ini load
Load cache0.00805.5409290.0003
Check MTime0.00090.6083290.0000
Mysql Total
Database connection0.00281.966910.0028
Mysqli_queries0.027118.8160190.0014
Looping result0.00030.2142170.0000
Template Total0.095066.020.0475
Template load0.00614.232920.0030
Template processing0.088961.732220.0444
Template load and register function0.00040.268210.0004
Override
Cache load0.00281.941160.0005
General
dbfile0.00120.8049260.0000
String conversion0.00000.004810.0000
Note: percentages do not add up to 100% because some accumulators overlap

Time used to render debug report: 0.0002 secs