Znak Zakładu Kartografii

Mapa mentalna

Obiektowa organizacja mapy mentalnej oznacza, że człowiek postrzega rzeczywistość przestrzenną wyróżniając interesujące go kategorie obiektów i zjawisk, dokonując ich selekcji oraz abstrakcji cech.

Źródło: Andrzej Głażewski, 2007, Mapa jako podstawa systemu nawigacyjnego dla niewidomych

eZ debug

Clear cache:

Quick settings:

Timing: Oct 14 2019 15:21:12
Module start 'content'
Timing: Oct 14 2019 15:21:12
Module end 'content'
Warning: eZSiteAccess::saNameByLanguage Oct 14 2019 15:21:12
Tried to find siteaccess based on 'pol-PL' but 'pol' is not a valid RelatedSiteAccessList[]
Warning: eZTemplate Oct 14 2019 15:21:12
Operator 'cookie_warning' is not registered
Notice: PHP: E_NOTICE Oct 14 2019 15:21:12
Only variables should be assigned by reference in /www/gik/www/extension/wrap_operator/autoloads/WrapOperator.php on line 130
Warning: eZTemplate:ezimage Oct 14 2019 15:21:12
Image 'baner_dzial_65.jpg' does not exist in any design
Warning: eZTemplate:ezimage Oct 14 2019 15:21:12
Tried files: design/zk/images/baner_dzial_65.jpg, design/pwmain2016/images/baner_dzial_65.jpg, extension/oplightbox2/design/ezflow/images/baner_dzial_65.jpg, extension/ezflow/design/ezflow/images/baner_dzial_65.jpg, extension/eztags/design/ezwebin/images/baner_dzial_65.jpg, extension/ezautosave/design/ezwebin/images/baner_dzial_65.jpg, extension/ezwebin/design/ezwebin/images/baner_dzial_65.jpg, design/base/images/baner_dzial_65.jpg, extension/ezmultiupload/design/standard/images/baner_dzial_65.jpg, extension/ezjscore/design/standard/images/baner_dzial_65.jpg, extension/ezodf/design/standard/images/baner_dzial_65.jpg, extension/bcgooglesitemaps/design/standard/images/baner_dzial_65.jpg, extension/eztags/design/standard/images/baner_dzial_65.jpg, extension/ezautosave/design/standard/images/baner_dzial_65.jpg, extension/ezgmaplocation/design/standard/images/baner_dzial_65.jpg, extension/ezflow/design/standard/images/baner_dzial_65.jpg, extension/ezie/design/standard/images/baner_dzial_65.jpg, extension/ezoe/design/standard/images/baner_dzial_65.jpg, extension/ezwt/design/standard/images/baner_dzial_65.jpg, design/standard/images/baner_dzial_65.jpg
Notice: PHP: E_NOTICE Oct 14 2019 15:21:12
Only variables should be assigned by reference in /www/gik/www/extension/wrap_operator/autoloads/WrapOperator.php on line 79
Debug: page data Oct 14 2019 15:21:12
65
Timing: Oct 14 2019 15:21:12
Script end

Main resources:

Total runtime0.0370 sec
Peak memory usage4,096.0000 KB
Database Queries19

Timing points:

CheckpointStart (sec)Duration (sec)Memory at start (KB)Memory used (KB)
Module start 'content' 0.00670.0010 971.4922232.2891
Module end 'content' 0.00770.0293 1,203.7813520.7188
Script end 0.0370  1,724.5000 

Time accumulators:

 Accumulator Duration (sec) Duration (%) Count Average (sec)
Ini load
Load cache0.00143.7744290.0000
Check MTime0.00071.8531290.0000
Mysql Total
Database connection0.00256.816610.0025
Mysqli_queries0.018850.6699190.0010
Looping result0.00051.3174170.0000
Template Total0.029980.720.0149
Template load0.00041.166020.0002
Template processing0.029479.494720.0147
Template load and register function0.00000.034810.0000
Override
Cache load0.00030.880260.0001
General
dbfile0.00143.8394260.0001
String conversion0.00000.005210.0000
Note: percentages do not add up to 100% because some accumulators overlap

Time used to render debug report: 0.0001 secs