Znak Zakładu Kartografii

Mapa mentalna

Obiektowa organizacja mapy mentalnej oznacza, że człowiek postrzega rzeczywistość przestrzenną wyróżniając interesujące go kategorie obiektów i zjawisk, dokonując ich selekcji oraz abstrakcji cech.

Źródło: Andrzej Głażewski, 2007, Mapa jako podstawa systemu nawigacyjnego dla niewidomych

eZ debug

Clear cache:

Quick settings:

Timing: Feb 17 2019 01:18:04
Module start 'content'
Timing: Feb 17 2019 01:18:04
Module end 'content'
Warning: eZSiteAccess::saNameByLanguage Feb 17 2019 01:18:04
Tried to find siteaccess based on 'pol-PL' but 'pol' is not a valid RelatedSiteAccessList[]
Warning: eZTemplate Feb 17 2019 01:18:04
Operator 'cookie_warning' is not registered
Notice: PHP: E_NOTICE Feb 17 2019 01:18:04
Only variables should be assigned by reference in /www/gik/www/extension/wrap_operator/autoloads/WrapOperator.php on line 130
Warning: eZTemplate:ezimage Feb 17 2019 01:18:04
Image 'baner_dzial_65.jpg' does not exist in any design
Warning: eZTemplate:ezimage Feb 17 2019 01:18:04
Tried files: design/zk/images/baner_dzial_65.jpg, design/pwmain2016/images/baner_dzial_65.jpg, extension/oplightbox2/design/ezflow/images/baner_dzial_65.jpg, extension/ezflow/design/ezflow/images/baner_dzial_65.jpg, extension/eztags/design/ezwebin/images/baner_dzial_65.jpg, extension/ezautosave/design/ezwebin/images/baner_dzial_65.jpg, extension/ezwebin/design/ezwebin/images/baner_dzial_65.jpg, design/base/images/baner_dzial_65.jpg, extension/ezmultiupload/design/standard/images/baner_dzial_65.jpg, extension/ezjscore/design/standard/images/baner_dzial_65.jpg, extension/ezodf/design/standard/images/baner_dzial_65.jpg, extension/bcgooglesitemaps/design/standard/images/baner_dzial_65.jpg, extension/eztags/design/standard/images/baner_dzial_65.jpg, extension/ezautosave/design/standard/images/baner_dzial_65.jpg, extension/ezgmaplocation/design/standard/images/baner_dzial_65.jpg, extension/ezflow/design/standard/images/baner_dzial_65.jpg, extension/ezie/design/standard/images/baner_dzial_65.jpg, extension/ezoe/design/standard/images/baner_dzial_65.jpg, extension/ezwt/design/standard/images/baner_dzial_65.jpg, design/standard/images/baner_dzial_65.jpg
Notice: PHP: E_NOTICE Feb 17 2019 01:18:04
Only variables should be assigned by reference in /www/gik/www/extension/wrap_operator/autoloads/WrapOperator.php on line 79
Debug: page data Feb 17 2019 01:18:04
65
Timing: Feb 17 2019 01:18:04
Script end

Main resources:

Total runtime0.0465 sec
Peak memory usage4,096.0000 KB
Database Queries19

Timing points:

CheckpointStart (sec)Duration (sec)Memory at start (KB)Memory used (KB)
Module start 'content' 0.00930.0010 971.3203232.2891
Module end 'content' 0.01030.0361 1,203.6094520.7188
Script end 0.0465  1,724.3281 

Time accumulators:

 Accumulator Duration (sec) Duration (%) Count Average (sec)
Ini load
Load cache0.00122.5204290.0000
Check MTime0.00051.0806290.0000
Mysql Total
Database connection0.00449.531210.0044
Mysqli_queries0.027759.6260190.0015
Looping result0.00040.9346170.0000
Template Total0.036678.720.0183
Template load0.00040.838220.0002
Template processing0.036277.864420.0181
Template load and register function0.00000.036910.0000
Override
Cache load0.00030.567260.0000
General
dbfile0.00132.6884260.0000
String conversion0.00000.004610.0000
Note: percentages do not add up to 100% because some accumulators overlap

Time used to render debug report: 0.0001 secs