Znak Zakładu Kartografii

Teaching

Przedmioty

Wykaz przedmiotów realizowanych w Zakładzie Kartografii

Materiały dydaktyczne

Ilustracje do wykładów, instrukcje do ćwiczeń, wytyczne projektowe

Prace dyplomowe

Prace dyplomowe inżynierskie i magisterskie obronione w Zakładzie Kartografii

Edukacja kartograficzna

Materiały edukacyjne i artykuły popularnonaukowe

Rozkład zajęć (semestr zimowy)

Tygodniowy rozkład zajęć pracowników w semestrze zimowym

Rozkład zajęć (semestr letni)

Tygodniowy rozkład zajęć pracowników w semestrze letnim 2017/2018

eZ debug

Clear cache:

Quick settings:

Timing: Feb 17 2019 01:12:44
Module start 'content'
Timing: Feb 17 2019 01:12:44
Module end 'content'
Warning: eZTemplate Feb 17 2019 01:12:44
Operator 'cookie_warning' is not registered
Notice: PHP: E_NOTICE Feb 17 2019 01:12:45
Only variables should be assigned by reference in /www/gik/www/extension/wrap_operator/autoloads/WrapOperator.php on line 130
Warning: eZTemplate:ezimage Feb 17 2019 01:12:45
Image 'baner_dzial_66.jpg' does not exist in any design
Warning: eZTemplate:ezimage Feb 17 2019 01:12:45
Tried files: design/zk/images/baner_dzial_66.jpg, design/pwmain2016/images/baner_dzial_66.jpg, extension/oplightbox2/design/ezflow/images/baner_dzial_66.jpg, extension/ezflow/design/ezflow/images/baner_dzial_66.jpg, extension/eztags/design/ezwebin/images/baner_dzial_66.jpg, extension/ezautosave/design/ezwebin/images/baner_dzial_66.jpg, extension/ezwebin/design/ezwebin/images/baner_dzial_66.jpg, design/base/images/baner_dzial_66.jpg, extension/ezmultiupload/design/standard/images/baner_dzial_66.jpg, extension/ezjscore/design/standard/images/baner_dzial_66.jpg, extension/ezodf/design/standard/images/baner_dzial_66.jpg, extension/bcgooglesitemaps/design/standard/images/baner_dzial_66.jpg, extension/eztags/design/standard/images/baner_dzial_66.jpg, extension/ezautosave/design/standard/images/baner_dzial_66.jpg, extension/ezgmaplocation/design/standard/images/baner_dzial_66.jpg, extension/ezflow/design/standard/images/baner_dzial_66.jpg, extension/ezie/design/standard/images/baner_dzial_66.jpg, extension/ezoe/design/standard/images/baner_dzial_66.jpg, extension/ezwt/design/standard/images/baner_dzial_66.jpg, design/standard/images/baner_dzial_66.jpg
Notice: PHP: E_NOTICE Feb 17 2019 01:12:45
Only variables should be assigned by reference in /www/gik/www/extension/wrap_operator/autoloads/WrapOperator.php on line 79
Debug: page data Feb 17 2019 01:12:45
66
Timing: Feb 17 2019 01:12:45
Script end

Main resources:

Total runtime0.2536 sec
Peak memory usage4,096.0000 KB
Database Queries19

Timing points:

CheckpointStart (sec)Duration (sec)Memory at start (KB)Memory used (KB)
Module start 'content' 0.00910.0010 970.9063231.3984
Module end 'content' 0.01020.2434 1,202.3047524.0938
Script end 0.2536  1,726.3984 

Time accumulators:

 Accumulator Duration (sec) Duration (%) Count Average (sec)
Ini load
Load cache0.00130.4986290.0000
Check MTime0.00050.2155290.0000
Mysql Total
Database connection0.00431.699810.0043
Mysqli_queries0.234392.3764190.0123
Looping result0.00050.1808180.0000
Template Total0.243996.220.1220
Template load0.00040.166020.0002
Template processing0.243596.009620.1217
Template load and register function0.00000.008310.0000
Override
Cache load0.00030.106060.0000
General
dbfile0.00130.5031260.0000
String conversion0.00000.000810.0000
Note: percentages do not add up to 100% because some accumulators overlap

Time used to render debug report: 0.0001 secs