Znak Zakładu Kartografii

Teaching

Przedmioty

Wykaz przedmiotów realizowanych w Zakładzie Kartografii

Materiały dydaktyczne

Ilustracje do wykładów, instrukcje do ćwiczeń, wytyczne projektowe

Prace dyplomowe

Prace dyplomowe inżynierskie i magisterskie obronione w Zakładzie Kartografii

Edukacja kartograficzna

Materiały edukacyjne i artykuły popularnonaukowe

Rozkład zajęć (semestr zimowy)

Tygodniowy rozkład zajęć pracowników w semestrze zimowym

Rozkład zajęć (semestr letni)

Tygodniowy rozkład zajęć pracowników w semestrze letnim 2018/2019

eZ debug

Clear cache:

Quick settings:

Timing: Apr 18 2019 22:19:56
Module start 'content'
Timing: Apr 18 2019 22:19:56
Module end 'content'
Warning: eZTemplate Apr 18 2019 22:19:56
Operator 'cookie_warning' is not registered
Notice: PHP: E_NOTICE Apr 18 2019 22:19:56
Only variables should be assigned by reference in /www/gik/www/extension/wrap_operator/autoloads/WrapOperator.php on line 130
Warning: eZTemplate:ezimage Apr 18 2019 22:19:56
Image 'baner_dzial_66.jpg' does not exist in any design
Warning: eZTemplate:ezimage Apr 18 2019 22:19:56
Tried files: design/zk/images/baner_dzial_66.jpg, design/pwmain2016/images/baner_dzial_66.jpg, extension/oplightbox2/design/ezflow/images/baner_dzial_66.jpg, extension/ezflow/design/ezflow/images/baner_dzial_66.jpg, extension/eztags/design/ezwebin/images/baner_dzial_66.jpg, extension/ezautosave/design/ezwebin/images/baner_dzial_66.jpg, extension/ezwebin/design/ezwebin/images/baner_dzial_66.jpg, design/base/images/baner_dzial_66.jpg, extension/ezmultiupload/design/standard/images/baner_dzial_66.jpg, extension/ezjscore/design/standard/images/baner_dzial_66.jpg, extension/ezodf/design/standard/images/baner_dzial_66.jpg, extension/bcgooglesitemaps/design/standard/images/baner_dzial_66.jpg, extension/eztags/design/standard/images/baner_dzial_66.jpg, extension/ezautosave/design/standard/images/baner_dzial_66.jpg, extension/ezgmaplocation/design/standard/images/baner_dzial_66.jpg, extension/ezflow/design/standard/images/baner_dzial_66.jpg, extension/ezie/design/standard/images/baner_dzial_66.jpg, extension/ezoe/design/standard/images/baner_dzial_66.jpg, extension/ezwt/design/standard/images/baner_dzial_66.jpg, design/standard/images/baner_dzial_66.jpg
Notice: PHP: E_NOTICE Apr 18 2019 22:19:56
Only variables should be assigned by reference in /www/gik/www/extension/wrap_operator/autoloads/WrapOperator.php on line 79
Debug: page data Apr 18 2019 22:19:56
66
Timing: Apr 18 2019 22:19:56
Script end

Main resources:

Total runtime0.0452 sec
Peak memory usage4,096.0000 KB
Database Queries19

Timing points:

CheckpointStart (sec)Duration (sec)Memory at start (KB)Memory used (KB)
Module start 'content' 0.00880.0010 971.0781231.3984
Module end 'content' 0.00980.0354 1,202.4766524.0938
Script end 0.0452  1,726.5703 

Time accumulators:

 Accumulator Duration (sec) Duration (%) Count Average (sec)
Ini load
Load cache0.00132.7654290.0000
Check MTime0.00061.2553290.0000
Mysql Total
Database connection0.00378.293510.0037
Mysqli_queries0.026859.1830190.0014
Looping result0.00040.9890180.0000
Template Total0.036179.820.0180
Template load0.00040.903020.0002
Template processing0.035678.833820.0178
Template load and register function0.00000.039610.0000
Override
Cache load0.00030.615560.0000
General
dbfile0.00132.7949260.0000
String conversion0.00000.006910.0000
Note: percentages do not add up to 100% because some accumulators overlap

Time used to render debug report: 0.0001 secs