Znak Zakładu Kartografii

Teaching

Przedmioty

Wykaz przedmiotów realizowanych w Zakładzie Kartografii

Materiały dydaktyczne

Ilustracje do wykładów, instrukcje do ćwiczeń, wytyczne projektowe

Prace dyplomowe

Prace dyplomowe inżynierskie i magisterskie obronione w Zakładzie Kartografii

Edukacja kartograficzna

Materiały edukacyjne i artykuły popularnonaukowe

Rozkład zajęć (semestr zimowy)

Tygodniowy rozkład zajęć pracowników w semestrze zimowym

Rozkład zajęć (semestr letni)

Tygodniowy rozkład zajęć pracowników w semestrze letnim 2018/2019

eZ debug

Clear cache:

Quick settings:

Timing: Nov 23 2019 01:04:59
Module start 'content'
Warning: PHP: E_WARNING Nov 23 2019 01:04:59
Parameter 1 to eZXHTMLXMLOutput::eZXHTMLXMLOutput() expected to be a reference, value given in /www/gik/www/lib/ezutils/classes/ezextension.php on line 551
Warning: PHP: E_WARNING Nov 23 2019 01:04:59
Parameter 1 to eZXHTMLXMLOutput::eZXHTMLXMLOutput() expected to be a reference, value given in /www/gik/www/lib/ezutils/classes/ezextension.php on line 551
Warning: PHP: E_WARNING Nov 23 2019 01:04:59
Parameter 1 to eZXHTMLXMLOutput::eZXHTMLXMLOutput() expected to be a reference, value given in /www/gik/www/lib/ezutils/classes/ezextension.php on line 551
Warning: PHP: E_WARNING Nov 23 2019 01:04:59
Parameter 1 to eZXHTMLXMLOutput::eZXHTMLXMLOutput() expected to be a reference, value given in /www/gik/www/lib/ezutils/classes/ezextension.php on line 551
Warning: PHP: E_WARNING Nov 23 2019 01:04:59
Parameter 1 to eZXHTMLXMLOutput::eZXHTMLXMLOutput() expected to be a reference, value given in /www/gik/www/lib/ezutils/classes/ezextension.php on line 551
Warning: PHP: E_WARNING Nov 23 2019 01:04:59
Parameter 1 to eZXHTMLXMLOutput::eZXHTMLXMLOutput() expected to be a reference, value given in /www/gik/www/lib/ezutils/classes/ezextension.php on line 551
Warning: PHP: E_WARNING Nov 23 2019 01:04:59
Parameter 1 to eZXHTMLXMLOutput::eZXHTMLXMLOutput() expected to be a reference, value given in /www/gik/www/lib/ezutils/classes/ezextension.php on line 551
Warning: PHP: E_WARNING Nov 23 2019 01:04:59
Parameter 1 to eZXHTMLXMLOutput::eZXHTMLXMLOutput() expected to be a reference, value given in /www/gik/www/lib/ezutils/classes/ezextension.php on line 551
Warning: PHP: E_WARNING Nov 23 2019 01:04:59
Parameter 1 to eZXHTMLXMLOutput::eZXHTMLXMLOutput() expected to be a reference, value given in /www/gik/www/lib/ezutils/classes/ezextension.php on line 551
Warning: PHP: E_WARNING Nov 23 2019 01:04:59
Parameter 1 to eZXHTMLXMLOutput::eZXHTMLXMLOutput() expected to be a reference, value given in /www/gik/www/lib/ezutils/classes/ezextension.php on line 551
Warning: PHP: E_WARNING Nov 23 2019 01:04:59
Parameter 1 to eZXHTMLXMLOutput::eZXHTMLXMLOutput() expected to be a reference, value given in /www/gik/www/lib/ezutils/classes/ezextension.php on line 551
Warning: PHP: E_WARNING Nov 23 2019 01:04:59
Parameter 1 to eZXHTMLXMLOutput::eZXHTMLXMLOutput() expected to be a reference, value given in /www/gik/www/lib/ezutils/classes/ezextension.php on line 551
Timing: Nov 23 2019 01:04:59
Module end 'content'
Warning: eZTemplate Nov 23 2019 01:04:59
Operator 'cookie_warning' is not registered
Notice: PHP: E_NOTICE Nov 23 2019 01:04:59
Only variables should be assigned by reference in /www/gik/www/extension/wrap_operator/autoloads/WrapOperator.php on line 130
Warning: eZTemplate:ezimage Nov 23 2019 01:04:59
Image 'baner_dzial_66.jpg' does not exist in any design
Warning: eZTemplate:ezimage Nov 23 2019 01:04:59
Tried files: design/zk/images/baner_dzial_66.jpg, design/pwmain2016/images/baner_dzial_66.jpg, extension/oplightbox2/design/ezflow/images/baner_dzial_66.jpg, extension/ezflow/design/ezflow/images/baner_dzial_66.jpg, extension/eztags/design/ezwebin/images/baner_dzial_66.jpg, extension/ezautosave/design/ezwebin/images/baner_dzial_66.jpg, extension/ezwebin/design/ezwebin/images/baner_dzial_66.jpg, design/base/images/baner_dzial_66.jpg, extension/ezmultiupload/design/standard/images/baner_dzial_66.jpg, extension/ezjscore/design/standard/images/baner_dzial_66.jpg, extension/ezodf/design/standard/images/baner_dzial_66.jpg, extension/bcgooglesitemaps/design/standard/images/baner_dzial_66.jpg, extension/eztags/design/standard/images/baner_dzial_66.jpg, extension/ezautosave/design/standard/images/baner_dzial_66.jpg, extension/ezgmaplocation/design/standard/images/baner_dzial_66.jpg, extension/ezflow/design/standard/images/baner_dzial_66.jpg, extension/ezie/design/standard/images/baner_dzial_66.jpg, extension/ezoe/design/standard/images/baner_dzial_66.jpg, extension/ezwt/design/standard/images/baner_dzial_66.jpg, design/standard/images/baner_dzial_66.jpg
Notice: PHP: E_NOTICE Nov 23 2019 01:04:59
Only variables should be assigned by reference in /www/gik/www/extension/wrap_operator/autoloads/WrapOperator.php on line 79
Debug: page data Nov 23 2019 01:04:59
66
Timing: Nov 23 2019 01:04:59
Script end

Main resources:

Total runtime0.1184 sec
Peak memory usage4,096.0000 KB
Database Queries104

Timing points:

CheckpointStart (sec)Duration (sec)Memory at start (KB)Memory used (KB)
Module start 'content' 0.00790.0804 971.07811,020.3047
Module end 'content' 0.08820.0301 1,991.3828241.1016
Script end 0.1183  2,232.4844 

Time accumulators:

 Accumulator Duration (sec) Duration (%) Count Average (sec)
Ini load
Load cache0.00161.3306310.0001
Check MTime0.00070.5874310.0000
Mysql Total
Database connection0.00332.785510.0033
Mysqli_queries0.089075.22651040.0009
Looping result0.00060.48661020.0000
Template Total0.095480.630.0318
Template load0.00080.654630.0003
Template processing0.094679.964530.0315
Template load and register function0.00000.026220.0000
states
state_id_array0.00484.030670.0007
state_identifier_array0.00524.430280.0007
Override
Cache load0.00060.5159200.0000
Sytem overhead
Fetch class attribute name0.00221.826770.0003
Fetch class attribute can translate value0.00080.648830.0003
class_abstraction
Instantiating content class attribute0.00000.012170.0000
XML
Image XML parsing0.00020.167230.0001
General
dbfile0.00171.4334270.0001
String conversion0.00000.002610.0000
Note: percentages do not add up to 100% because some accumulators overlap

Time used to render debug report: 0.0002 secs