Znak Zakładu Kartografii

Teaching

Przedmioty

Wykaz przedmiotów realizowanych w Zakładzie Kartografii

Materiały dydaktyczne

Ilustracje do wykładów, instrukcje do ćwiczeń, wytyczne projektowe

Prace dyplomowe

Prace dyplomowe inżynierskie i magisterskie obronione w Zakładzie Kartografii

Edukacja kartograficzna

Materiały edukacyjne i artykuły popularnonaukowe

Rozkład zajęć (semestr zimowy)

Tygodniowy rozkład zajęć pracowników w semestrze zimowym

Rozkład zajęć (semestr letni)

Tygodniowy rozkład zajęć pracowników w semestrze letnim 2017/2018

eZ debug

Clear cache:

Quick settings:

Timing: Dec 16 2018 14:41:35
Module start 'content'
Timing: Dec 16 2018 14:41:35
Module end 'content'
Warning: eZTemplate Dec 16 2018 14:41:35
Operator 'cookie_warning' is not registered
Strict: PHP: E_STRICT Dec 16 2018 14:41:35
Only variables should be assigned by reference in /www/gik/www/extension/wrap_operator/autoloads/WrapOperator.php on line 130
Warning: eZTemplate:ezimage Dec 16 2018 14:41:35
Image 'baner_dzial_66.jpg' does not exist in any design
Warning: eZTemplate:ezimage Dec 16 2018 14:41:35
Tried files: design/zk/images/baner_dzial_66.jpg, design/pwmain2016/images/baner_dzial_66.jpg, extension/oplightbox2/design/ezflow/images/baner_dzial_66.jpg, extension/ezflow/design/ezflow/images/baner_dzial_66.jpg, extension/eztags/design/ezwebin/images/baner_dzial_66.jpg, extension/ezautosave/design/ezwebin/images/baner_dzial_66.jpg, extension/ezwebin/design/ezwebin/images/baner_dzial_66.jpg, design/base/images/baner_dzial_66.jpg, extension/ezmultiupload/design/standard/images/baner_dzial_66.jpg, extension/ezjscore/design/standard/images/baner_dzial_66.jpg, extension/ezodf/design/standard/images/baner_dzial_66.jpg, extension/bcgooglesitemaps/design/standard/images/baner_dzial_66.jpg, extension/eztags/design/standard/images/baner_dzial_66.jpg, extension/ezautosave/design/standard/images/baner_dzial_66.jpg, extension/ezstarrating/design/standard/images/baner_dzial_66.jpg, extension/ezgmaplocation/design/standard/images/baner_dzial_66.jpg, extension/ezflow/design/standard/images/baner_dzial_66.jpg, extension/ezie/design/standard/images/baner_dzial_66.jpg, extension/ezoe/design/standard/images/baner_dzial_66.jpg, extension/ezwt/design/standard/images/baner_dzial_66.jpg, design/standard/images/baner_dzial_66.jpg
Strict: PHP: E_STRICT Dec 16 2018 14:41:35
Only variables should be assigned by reference in /www/gik/www/extension/wrap_operator/autoloads/WrapOperator.php on line 79
Debug: page data Dec 16 2018 14:41:35
66
Timing: Dec 16 2018 14:41:35
Script end

Main resources:

Total runtime0.1445 sec
Peak memory usage15,616.0000 KB
Database Queries19

Timing points:

CheckpointStart (sec)Duration (sec)Memory at start (KB)Memory used (KB)
Module start 'content' 0.03560.0168 4,657.57032,640.4609
Module end 'content' 0.05240.0920 7,298.03135,284.0391
Script end 0.1444  12,582.0703 

Time accumulators:

 Accumulator Duration (sec) Duration (%) Count Average (sec)
Ini load
Load cache0.00785.4240290.0003
Check MTime0.00090.5951290.0000
Mysql Total
Database connection0.00231.610210.0023
Mysqli_queries0.029520.4405190.0016
Looping result0.00030.2310180.0000
Template Total0.097567.420.0487
Template load0.00654.463220.0032
Template processing0.091062.954120.0455
Template load and register function0.00030.206910.0003
Override
Cache load0.00271.849760.0004
General
dbfile0.00110.7632260.0000
String conversion0.00000.003510.0000
Note: percentages do not add up to 100% because some accumulators overlap

Time used to render debug report: 0.0002 secs