Znak Zakładu Kartografii

Mapa w systemach moblinych

Istotne cechy prezentacji kartograficznych przystosowanych do potrzeb mobilnych systemów nawigacyjnych i lokalizacyjnych: egocentryzm, multimedialność, wieloskalowość, wielopostaciowość, kontekstowość, dynamiczność, interaktywność, uniwersalizm,  autoczytelność, spostrzegalność, optymalność.

Geometryczna reprezentacja tras w budynku

Geometryczna reprezentacja tras w budynku

   

Sieć tranzytowa w wizualizacji tras w budynku

Sieć tranzytowa w wizualizacji tras w budynku

Żródło: Gotlib D., 2011, Metodyka prezentacji kartograficznych w mobilnych systemach lokalizacyjnych i nawigacyjnych. „Prace naukowe Politechniki Warszawskiej – Geodezja”, z.48.

eZ debug

Clear cache:

Quick settings:

Timing: Dec 16 2018 15:18:22
Module start 'content'
Timing: Dec 16 2018 15:18:22
Module end 'content'
Warning: eZSiteAccess::saNameByLanguage Dec 16 2018 15:18:22
Tried to find siteaccess based on 'pol-PL' but 'pol' is not a valid RelatedSiteAccessList[]
Warning: eZTemplate Dec 16 2018 15:18:22
Operator 'cookie_warning' is not registered
Strict: PHP: E_STRICT Dec 16 2018 15:18:22
Only variables should be assigned by reference in /www/gik/www/extension/wrap_operator/autoloads/WrapOperator.php on line 130
Warning: eZTemplate:ezimage Dec 16 2018 15:18:22
Image 'baner_dzial_65.jpg' does not exist in any design
Warning: eZTemplate:ezimage Dec 16 2018 15:18:22
Tried files: design/zk/images/baner_dzial_65.jpg, design/pwmain2016/images/baner_dzial_65.jpg, extension/oplightbox2/design/ezflow/images/baner_dzial_65.jpg, extension/ezflow/design/ezflow/images/baner_dzial_65.jpg, extension/eztags/design/ezwebin/images/baner_dzial_65.jpg, extension/ezautosave/design/ezwebin/images/baner_dzial_65.jpg, extension/ezwebin/design/ezwebin/images/baner_dzial_65.jpg, design/base/images/baner_dzial_65.jpg, extension/ezmultiupload/design/standard/images/baner_dzial_65.jpg, extension/ezjscore/design/standard/images/baner_dzial_65.jpg, extension/ezodf/design/standard/images/baner_dzial_65.jpg, extension/bcgooglesitemaps/design/standard/images/baner_dzial_65.jpg, extension/eztags/design/standard/images/baner_dzial_65.jpg, extension/ezautosave/design/standard/images/baner_dzial_65.jpg, extension/ezstarrating/design/standard/images/baner_dzial_65.jpg, extension/ezgmaplocation/design/standard/images/baner_dzial_65.jpg, extension/ezflow/design/standard/images/baner_dzial_65.jpg, extension/ezie/design/standard/images/baner_dzial_65.jpg, extension/ezoe/design/standard/images/baner_dzial_65.jpg, extension/ezwt/design/standard/images/baner_dzial_65.jpg, design/standard/images/baner_dzial_65.jpg
Strict: PHP: E_STRICT Dec 16 2018 15:18:22
Only variables should be assigned by reference in /www/gik/www/extension/wrap_operator/autoloads/WrapOperator.php on line 79
Debug: page data Dec 16 2018 15:18:22
65
Timing: Dec 16 2018 15:18:22
Script end

Main resources:

Total runtime0.1377 sec
Peak memory usage15,616.0000 KB
Database Queries19

Timing points:

CheckpointStart (sec)Duration (sec)Memory at start (KB)Memory used (KB)
Module start 'content' 0.03610.0175 4,658.04692,648.1250
Module end 'content' 0.05360.0840 7,306.17195,285.7813
Script end 0.1376  12,591.9531 

Time accumulators:

 Accumulator Duration (sec) Duration (%) Count Average (sec)
Ini load
Load cache0.00846.0879290.0003
Check MTime0.00090.6231290.0000
Mysql Total
Database connection0.00282.055610.0028
Mysqli_queries0.020314.7770190.0011
Looping result0.00040.2911170.0000
Template Total0.090165.420.0450
Template load0.00634.607420.0032
Template processing0.083760.773320.0418
Template load and register function0.00030.214210.0003
Override
Cache load0.00282.054160.0005
General
dbfile0.00120.8590260.0000
String conversion0.00000.004310.0000
Note: percentages do not add up to 100% because some accumulators overlap

Time used to render debug report: 0.0002 secs