Znak Zakładu Kartografii

Mapa w systemach moblinych

Istotne cechy prezentacji kartograficznych przystosowanych do potrzeb mobilnych systemów nawigacyjnych i lokalizacyjnych: egocentryzm, multimedialność, wieloskalowość, wielopostaciowość, kontekstowość, dynamiczność, interaktywność, uniwersalizm,  autoczytelność, spostrzegalność, optymalność.

Geometryczna reprezentacja tras w budynku

Geometryczna reprezentacja tras w budynku

   

Sieć tranzytowa w wizualizacji tras w budynku

Sieć tranzytowa w wizualizacji tras w budynku

Żródło: Gotlib D., 2011, Metodyka prezentacji kartograficznych w mobilnych systemach lokalizacyjnych i nawigacyjnych. „Prace naukowe Politechniki Warszawskiej – Geodezja”, z.48.

eZ debug

Clear cache:

Quick settings:

Timing: Aug 25 2019 00:42:27
Module start 'content'
Timing: Aug 25 2019 00:42:27
Module end 'content'
Warning: eZSiteAccess::saNameByLanguage Aug 25 2019 00:42:27
Tried to find siteaccess based on 'pol-PL' but 'pol' is not a valid RelatedSiteAccessList[]
Warning: eZTemplate Aug 25 2019 00:42:27
Operator 'cookie_warning' is not registered
Notice: PHP: E_NOTICE Aug 25 2019 00:42:27
Only variables should be assigned by reference in /www/gik/www/extension/wrap_operator/autoloads/WrapOperator.php on line 130
Warning: eZTemplate:ezimage Aug 25 2019 00:42:27
Image 'baner_dzial_65.jpg' does not exist in any design
Warning: eZTemplate:ezimage Aug 25 2019 00:42:27
Tried files: design/zk/images/baner_dzial_65.jpg, design/pwmain2016/images/baner_dzial_65.jpg, extension/oplightbox2/design/ezflow/images/baner_dzial_65.jpg, extension/ezflow/design/ezflow/images/baner_dzial_65.jpg, extension/eztags/design/ezwebin/images/baner_dzial_65.jpg, extension/ezautosave/design/ezwebin/images/baner_dzial_65.jpg, extension/ezwebin/design/ezwebin/images/baner_dzial_65.jpg, design/base/images/baner_dzial_65.jpg, extension/ezmultiupload/design/standard/images/baner_dzial_65.jpg, extension/ezjscore/design/standard/images/baner_dzial_65.jpg, extension/ezodf/design/standard/images/baner_dzial_65.jpg, extension/bcgooglesitemaps/design/standard/images/baner_dzial_65.jpg, extension/eztags/design/standard/images/baner_dzial_65.jpg, extension/ezautosave/design/standard/images/baner_dzial_65.jpg, extension/ezgmaplocation/design/standard/images/baner_dzial_65.jpg, extension/ezflow/design/standard/images/baner_dzial_65.jpg, extension/ezie/design/standard/images/baner_dzial_65.jpg, extension/ezoe/design/standard/images/baner_dzial_65.jpg, extension/ezwt/design/standard/images/baner_dzial_65.jpg, design/standard/images/baner_dzial_65.jpg
Notice: PHP: E_NOTICE Aug 25 2019 00:42:27
Only variables should be assigned by reference in /www/gik/www/extension/wrap_operator/autoloads/WrapOperator.php on line 79
Debug: page data Aug 25 2019 00:42:27
65
Timing: Aug 25 2019 00:42:27
Script end

Main resources:

Total runtime0.0493 sec
Peak memory usage4,096.0000 KB
Database Queries19

Timing points:

CheckpointStart (sec)Duration (sec)Memory at start (KB)Memory used (KB)
Module start 'content' 0.01030.0017 971.5859240.6563
Module end 'content' 0.01200.0372 1,212.2422525.4531
Script end 0.0492  1,737.6953 

Time accumulators:

 Accumulator Duration (sec) Duration (%) Count Average (sec)
Ini load
Load cache0.00234.5968290.0001
Check MTime0.00112.2000290.0000
Mysql Total
Database connection0.00387.721710.0038
Mysqli_queries0.022846.1938190.0012
Looping result0.00051.1058170.0000
Template Total0.038277.520.0191
Template load0.00071.366020.0003
Template processing0.037576.105920.0188
Template load and register function0.00000.056610.0000
Override
Cache load0.00050.962160.0001
General
dbfile0.00204.0294260.0001
String conversion0.00000.008210.0000
Note: percentages do not add up to 100% because some accumulators overlap

Time used to render debug report: 0.0002 secs