Znak Zakładu Kartografii

Prace dyplomowe

Prace dyplomowe inżynierskie i magisterskie obronione w Zakładzie Kartografii

Prace dyplomowe inżynierskie

Prace dyplomowe na studiach inżynierskich dziennych (stacjonarnych)

Prace dyplomowe magisterskie

Prace dyplomowe na studiach magisterskich dziennych (stacjonarnych)

Prace dyplomowe inżynierskie (niestacjonarne)

Prace dyplomowe na studiach inżynierskich zaocznych (niestacjonarnych)

Prace dyplomowe magisterskie (niestacjonarne)

Prace dyplomowe na studiach magisterskich zaocznych (niestacjonarnych)

Proponowane tematy prac dyplomowych 2018

Tematy prac dyplomowych inżynierskich w roku ak. 2017/2018

Pobierz plik (pdf, 119.07 kB)

Proponowane tematy prac dyplomowych 2019

Tematy prac dyplomowych inżynierskich w roku ak. 2018/2019

Pobierz plik (pdf, 285.95 kB)

eZ debug

Clear cache:

Quick settings:

Timing: Dec 07 2019 06:11:20
Module start 'content'
Timing: Dec 07 2019 06:11:20
Module end 'content'
Warning: eZSiteAccess::saNameByLanguage Dec 07 2019 06:11:20
Tried to find siteaccess based on 'pol-PL' but 'pol' is not a valid RelatedSiteAccessList[]
Warning: eZTemplate Dec 07 2019 06:11:20
Operator 'cookie_warning' is not registered
Notice: PHP: E_NOTICE Dec 07 2019 06:11:20
Only variables should be assigned by reference in /www/gik/www/extension/wrap_operator/autoloads/WrapOperator.php on line 130
Warning: eZTemplate:ezimage Dec 07 2019 06:11:20
Image 'baner_dzial_66.jpg' does not exist in any design
Warning: eZTemplate:ezimage Dec 07 2019 06:11:20
Tried files: design/zk/images/baner_dzial_66.jpg, design/pwmain2016/images/baner_dzial_66.jpg, extension/oplightbox2/design/ezflow/images/baner_dzial_66.jpg, extension/ezflow/design/ezflow/images/baner_dzial_66.jpg, extension/eztags/design/ezwebin/images/baner_dzial_66.jpg, extension/ezautosave/design/ezwebin/images/baner_dzial_66.jpg, extension/ezwebin/design/ezwebin/images/baner_dzial_66.jpg, design/base/images/baner_dzial_66.jpg, extension/ezmultiupload/design/standard/images/baner_dzial_66.jpg, extension/ezjscore/design/standard/images/baner_dzial_66.jpg, extension/ezodf/design/standard/images/baner_dzial_66.jpg, extension/bcgooglesitemaps/design/standard/images/baner_dzial_66.jpg, extension/eztags/design/standard/images/baner_dzial_66.jpg, extension/ezautosave/design/standard/images/baner_dzial_66.jpg, extension/ezgmaplocation/design/standard/images/baner_dzial_66.jpg, extension/ezflow/design/standard/images/baner_dzial_66.jpg, extension/ezie/design/standard/images/baner_dzial_66.jpg, extension/ezoe/design/standard/images/baner_dzial_66.jpg, extension/ezwt/design/standard/images/baner_dzial_66.jpg, design/standard/images/baner_dzial_66.jpg
Notice: PHP: E_NOTICE Dec 07 2019 06:11:20
Only variables should be assigned by reference in /www/gik/www/extension/wrap_operator/autoloads/WrapOperator.php on line 79
Debug: page data Dec 07 2019 06:11:20
66
Timing: Dec 07 2019 06:11:20
Script end

Main resources:

Total runtime0.0391 sec
Peak memory usage4,096.0000 KB
Database Queries20

Timing points:

CheckpointStart (sec)Duration (sec)Memory at start (KB)Memory used (KB)
Module start 'content' 0.00790.0011 971.1016233.7969
Module end 'content' 0.00900.0301 1,204.8984524.7891
Script end 0.0391  1,729.6875 

Time accumulators:

 Accumulator Duration (sec) Duration (%) Count Average (sec)
Ini load
Load cache0.00143.6284290.0000
Check MTime0.00061.5834290.0000
Mysql Total
Database connection0.00317.884810.0031
Mysqli_queries0.020051.0521200.0010
Looping result0.00051.1644180.0000
Template Total0.030778.420.0153
Template load0.00041.077920.0002
Template processing0.030277.268420.0151
Template load and register function0.00000.071310.0000
Override
Cache load0.00030.727860.0000
General
dbfile0.00164.0767260.0001
String conversion0.00000.007310.0000
Note: percentages do not add up to 100% because some accumulators overlap

Time used to render debug report: 0.0001 secs