Znak Zakładu Kartografii

Proponowane tematy prac dyplomowych 2019

Tematy prac dyplomowych inżynierskich w roku ak. 2018/2019

Pobierz plik (pdf, 285.95 kB)

eZ debug

Clear cache:

Quick settings:

Timing: Aug 25 2019 01:48:39
Module start 'content'
Timing: Aug 25 2019 01:48:39
Module end 'content'
Warning: eZSiteAccess::saNameByLanguage Aug 25 2019 01:48:39
Tried to find siteaccess based on 'pol-PL' but 'pol' is not a valid RelatedSiteAccessList[]
Warning: eZTemplate Aug 25 2019 01:48:39
Operator 'cookie_warning' is not registered
Notice: PHP: E_NOTICE Aug 25 2019 01:48:39
Only variables should be assigned by reference in /www/gik/www/extension/wrap_operator/autoloads/WrapOperator.php on line 130
Warning: eZTemplate:ezimage Aug 25 2019 01:48:39
Image 'baner_dzial_66.jpg' does not exist in any design
Warning: eZTemplate:ezimage Aug 25 2019 01:48:39
Tried files: design/zk/images/baner_dzial_66.jpg, design/pwmain2016/images/baner_dzial_66.jpg, extension/oplightbox2/design/ezflow/images/baner_dzial_66.jpg, extension/ezflow/design/ezflow/images/baner_dzial_66.jpg, extension/eztags/design/ezwebin/images/baner_dzial_66.jpg, extension/ezautosave/design/ezwebin/images/baner_dzial_66.jpg, extension/ezwebin/design/ezwebin/images/baner_dzial_66.jpg, design/base/images/baner_dzial_66.jpg, extension/ezmultiupload/design/standard/images/baner_dzial_66.jpg, extension/ezjscore/design/standard/images/baner_dzial_66.jpg, extension/ezodf/design/standard/images/baner_dzial_66.jpg, extension/bcgooglesitemaps/design/standard/images/baner_dzial_66.jpg, extension/eztags/design/standard/images/baner_dzial_66.jpg, extension/ezautosave/design/standard/images/baner_dzial_66.jpg, extension/ezgmaplocation/design/standard/images/baner_dzial_66.jpg, extension/ezflow/design/standard/images/baner_dzial_66.jpg, extension/ezie/design/standard/images/baner_dzial_66.jpg, extension/ezoe/design/standard/images/baner_dzial_66.jpg, extension/ezwt/design/standard/images/baner_dzial_66.jpg, design/standard/images/baner_dzial_66.jpg
Notice: PHP: E_NOTICE Aug 25 2019 01:48:39
Only variables should be assigned by reference in /www/gik/www/extension/wrap_operator/autoloads/WrapOperator.php on line 79
Debug: page data Aug 25 2019 01:48:39
66
Timing: Aug 25 2019 01:48:39
Script end

Main resources:

Total runtime0.0535 sec
Peak memory usage4,096.0000 KB
Database Queries20

Timing points:

CheckpointStart (sec)Duration (sec)Memory at start (KB)Memory used (KB)
Module start 'content' 0.01010.0018 971.4766231.5859
Module end 'content' 0.01190.0415 1,203.0625520.7578
Script end 0.0534  1,723.8203 

Time accumulators:

 Accumulator Duration (sec) Duration (%) Count Average (sec)
Ini load
Load cache0.00305.5707290.0001
Check MTime0.00173.1771290.0001
Mysql Total
Database connection0.00336.143610.0033
Mysqli_queries0.023543.9547200.0012
Looping result0.00061.0598180.0000
Template Total0.042779.820.0213
Template load0.00081.403220.0004
Template processing0.041978.331620.0210
Template load and register function0.00000.056110.0000
Override
Cache load0.00050.920860.0001
General
dbfile0.00234.3501260.0001
String conversion0.00000.005810.0000
Note: percentages do not add up to 100% because some accumulators overlap

Time used to render debug report: 0.0002 secs